Що всередині піхви?

Опубликовал admin | Здоров'я | середа 20 березня 2013 21:07


Що всередині піхви?

Напевно, практично всім відомо, як виглядають жіночі статеві органи зовні, але ось, що всередині піхви у дівчат – знають далеко не всі. Прояснимо це питання.

Усередині піхви знаходяться стінки (передня і задня), які складаються з трьох шарів:

 • Внутрішній шар, що представляє собою слизову оболонку піхви. Спеціальна тканина – епітелій, яким вистелена внутрішня частина піхви, утворює поперечні складки, за рахунок яких може змінюватися розмір піхви.
 • Середній шар піхви, що складається з гладеньких м’язів, які переходять у верхній частині в мускулатуру матки.
 • Зовнішній шар, що складається з особливої сполучної тканини, що представляє собою м’язові та еластичні волокна.
 • Передня і задня стінки піхви з’єднуються між собою і нагорі охоплюють шийку матки, а точніше – її вагінальну частину. Нижній кінець стінок піхви утворює переддень. Напередодні піхви у дівчат, які не вступали в статевий акт, знаходиться так звана дівоча пліва: тонка складка слизової оболонки, прикріплена до задньої стінки і до бічних краях піхви.

  Говорячи про чутливість стінок піхви, треба зауважити, що вона, загалом, не така висока, як прийнято вважати. Насправді менше 20% жінок відчувають дотик статевого члена чоловіка до стінок піхви під час сексуального контакту, а здатність відчувати оргазм за допомогою так званої точки або зони Грефенберг (знаменита точка G) також явно перебільшена. Оргазм досягається, як правило, за рахунок стимуляції різних зон жіночих статевих органів (у тому числі і піхви) і жіночого тіла.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.