Що болить у лівому боці?

Опубликовал admin | Здоров'я | середа 20 березня 2013 21:07


Що болить у лівому боці?

Лівий бік – це частина нашого тіла, що займає всю поверхню з лівого боку вище тазу й нижче руки. Больові відчуття виникають в самих різних частинах даної анатомічної області. Що болить у лівому боці, і що може означати ця біль?

Травми

Удари – побутові травми, спортивні травми, падіння (наприклад, на ковзанці). Тому, якщо вранці, вставши з ліжка, ви відчули біль, то згадайте, чи не було у вас вчора падіння або удару.

Якщо відчуття дискомфорту при забитті переслідує вас кілька днів, і ви відчуваєте болю при вдиху і при натисканні на хворе місце, то слід негайно звернутися до травматолога і зробити рентгенографію грудної клітки.

Пієлонефрит

З цією проблемою стикалися 30% всіх жінок, у чоловіків це захворювання зустрічається рідко. При запаленні лівої нирки больові відчуття також відчуваються з лівого боку. При пієлонефриті неприємні відчуття можуть бути і під ложечкою, одночасно може підвищуватися температура тіла.

Захворювання лікується антибіотиками, а важка форма обов’язково зажадає госпіталізації. Слід обов’язково зробити загальний аналіз сечі. Якщо рівень лейкоцитів різко підвищився, то болі виникли через пієлонефриту.

Панкреатит

При цьому захворюванні запалюється підшлункова залоза. Якщо біль посилюється після прийому їжі, то, швидше за все, саме це захворювання є причиною ваших лівосторонніх болів, які можуть супроводжуватися порушенням стільця, блювотою і нудотою.

При панкреатиті лікування обов’язково проходить під наглядом лікаря. Слід звернутися до гастроентеролога, який направить вас здати кров на амілазу. Після цього призначить лікування.

Сухий плеврит

Запалення плеври, тобто плівки, що покриває легені і що вистилає грудну порожнину зсередини. Розвивається як ускладнення при пневмонії. Якщо у вас висока температура і кашель, то швидше за все, це плеврит. Якщо при цьому болить лівий бік, що це? Больові відчуття в лівій частині грудей говорять про лівосторонньому запаленні легенів.

Для підтвердження цього захворювання необхідно напрямок від терапевта на рентгенографію грудної клітки. При підтвердженні діагнозу необхідно пройти курс лікування з антибіотиками. Біль можна побороти анальгетиками – німесулідом та диклофенаком.

Хвороби серця

В основному це стенокардія. Найчастіше болі виникають у людей, яким за 40 років, що ведуть малорухомий спосіб життя, палять і не стежать за харчуванням. При стенокардії у кровоснабжающих міокард судинах починається ріст холестеринових бляшок, які звужують просвіти цих судин. Наслідком цього є погіршення кровопостачання серцевого м’яза.
Болі при стенокардії виникають приступами при хвилюванні, під час фізичних навантажень, після рясного прийому їжі, якщо ви вдихнули холодне повітря. Характер болю пекуча (рідко), стискаюча, тягне, може віддавати в межлопаточное простір, ліву половину шиї і ліву руку. Припиняється після невеликого відпочинку.

Під час нападу необхідно під язик покласти таблетку нітрогліцерину. Якщо біль пройшла протягом хвилини, то значить, у вас точно стенокардія і вам необхідно звернутися до кардіолога.

Якщо у вагітних болить лівий бік, що це може бути? На невеликому терміні біль внизу живота зліва говорить про зростаючу матці. Коли матка починає рости, то збільшується тиск на всі сусідні органи. Але поява такого болю внизу живота може бути і передвісником викидня, іншими словами з’являється загроза переривання вагітності.

Якщо у вагітної жінки лівий бік болить, що робити? У будь-якому випадку не варто затягувати терміни і займатися самолікуванням. Необхідна термінова консультація лікаря. Тільки він може визначити, чи виникла біль внаслідок зростаючої матки, або у вас щось набагато серйозніше.

Болі в лівому боці можуть мати й інші причини. Однак інші захворювання трапляються набагато рідше і більше нагадують «екзотику».


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.