Яка груди подобається чоловікам?

Опубликовал admin | Вправи і тренування | середа 20 березня 2013 20:35


Яка груди подобається чоловікам?

Гадаю, що не знайдеться жодної дівчини, яку б не хвилювало питання про те, яка груди подобається чоловікам. На що тільки не йдуть жінки, щоб дізнатися відповідь на це питання. І проводять анонімні голосування на форумах, і читають тонни різної психологічної літератури. Найсміливіші запитують у чоловіків прямо і дивуються, чому не можуть отримати однозначної відповіді.

Маленькі груди

Деякі вважають, що чоловікам подобається маленькі груди. Зазвичай це щасливі власниці невеликого бюста або дами, які комплексують через своїх пишних форм. І вони помиляються: не всі чоловіки люблять маленьку груди. Деякі вважають, що маленькі груди несексуальних.

Великі груди

Інша частина дам вважає, що чоловікам подобаються великі груди, і жінки пишаються своїми пишними формами. Вони теж не праві. Є багато чоловіків, яких не приваблює велика жіночі груди. Вони віддадуть перевагу маленьку, але гарної форми. Вони вважають, що велика жіноча груди з часом обвиснуть, не вірять у те, що великі груди здатна володіти красивою формою або зберігати її тривалий час, тому й віддають перевагу груди маленьких розмірів. Пояснюють це тим, що з роками бюст їх подружки не стане нагадувати «вуха спанієля». Тому твердження про те, що чоловіки люблять великі груди настільки ж помилково, як і те, що вони вважають за краще груди маленьку.

Насправді, чоловіки майже порівну діляться на любителів грудей великий і грудей маленької. Об’єднує їх одне – любов до правильній формі жіночих грудей. Кожному чоловікові подобається, коли груди його подружки не тільки висока, але і пружна. А якщо вона (груди) має ще й правильною формою, то хлопець буде готовий втратити голову вже на першому побаченні. Особливо, якщо достоїнства такої грудей підкреслить правильно обрана кофточка з пікантним декольте.

Наскільки важлива форма?

У цьому питанні форма диктує все або майже все, тому не варто переживати з приводу розмірів своїх грудей. Не варто шукати різні способи збільшити або зменшити груди, займіться поліпшенням її форми. Для цього підійдуть фізичні вправи, заняття спортом, холодні компреси і ванночки з трав. Такі процедури допоможуть грудей зберегти пружність надовго. Фізичні вправи зміцнять грудні м’язи, заняття спортом поліпшать тонус, холодні компреси і ванночки з трав поліпшать стан шкіри грудей, зроблять її більш пружною і підтягнутою.

Однозначної відповіді на питання про те, яка груди подобається чоловікам, не існує. У кожного чоловіка на цей рахунок буде своя думка. Не варто комплексувати з приводу того, мала ваша груди або велика. Ви завжди знайдете того чоловіка, якому сподобається розмір саме вашої грудей. Чоловікам важливий не розмір, а форма грудей. Ось про те, щоб надати вашій грудей гарну і спокусливу форму, доведеться подбати, якщо природа не наділила вас цим. Власницям грудей з гарною формою теж не варто розслаблятися. Їм потрібно докладати зусиль для того, щоб підтримувати свої груди в хорошому стані.

Просто полюбите себе і своє тіло, і чоловіки полюблять вас. А розмір грудей не грає особливого значення в тому, щоб сподобатися чоловікові.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.