Як зміцнити спину?

Опубликовал admin | Вправи і тренування | середа 20 березня 2013 20:35


Як зміцнити спину?

Багато хто з нас цілий день напружують м’язи, навіть і не здогадуючись про це. Через погану постави у нас слабкі м’язи, і це викликає фізичну напругу і додаткову втому.
Біль у спині впливає на стиль життя і обмежує щоденні задоволення. Вона може бути болісною, але проходить з часом. У цій статті розглядається, як зміцнити спину, за допомогою ефективних вправ.

Сама слабка частина тіла у людини – це спина, незважаючи на гадану міць, адже все навантаження, пов’язана з вагою, лягає саме на хребет. Адже, раніше чи пізніше, але кожен з нас отримує захворювання, пов’язане з хребтом. Лікарі вважають, що болі в спині – це наша «розплата» за те, що ми ходимо на двох ногах. Для того щоб зменшити болі в спині, існують вправи, які зміцнюють м’язи спини.

Комплекс вправ для спини

При різних захворюваннях спини також існують різні вправи. Деякі вправи несуть менше навантаження на хребет і м’язи, інші – велику. Як зміцнити спину в домашніх умовах?

 • Розтягування хребта. Робиться на турніку, для цього потрібно повисіти на ньому 1-2 хвилин або наскільки сил вистачить. Саме на хребет і його розтягування, повинна йти вся концентрація. Трохи відпочиньте і спробуйте підтягтися, прогнутися назад, і ноги зігнути під прямим кутом. Вправа робиться плавно, без ривків.
 • При сколіозі. З положення на четвереньках, дотягніться лівим коліном до правого ліктя, округлите спину, при цьому, зробіть видих, потім витягніть ногу і руку, прогніться – вдих. Чергуючи руку і ногу, зробіть 10 разів. Напругою м’язів спини намагайтеся втримати рівновагу і не розгойдуватися.
 • Для зміцнення спини. Лягайте на кушетку верхньою частиною тулуба, щоб ноги і таз звисали. Тримаючись за краї кушетки, піднімайте ноги разом, паралельно підлозі. Утримуйте ноги на вазі 5-6 секунд і опустіть. Зробіть вправу 6-8 разів.
 • «Сильна спина». Лежачи на килимку, покладіть плоский валик під поперек, ноги злегка зігнути, на ширину тазу розведіть ноги. Направте пальці ніг із зусиллям до себе, а п’ятами упирайтесь в підлогу. Руки зігнути в ліктях і кисті повернути убік плечей і напружте. Жимом робіть вправу, для цього потилицю відірвіть від підлоги, і притягніть підборіддя до грудей якомога сильніше і зафіксуйте на кілька секунд це положення. Потім розслабтеся.
 • Ви дізналися, як зміцнити м’язи спини і можете сміливо застосовувати ці знання на практиці.

  Як зміцнити спину дитині

  Щоб дізнатися, чи є у вашої дитини достатня сила в м’язах для того, щоб в його віці придбати рухові вміння, можна провести тест для м’язів спини. Робиться тестування з 6 місяців. Лежачи на животику підняти малюка над підлогою або столом, утримуючи його за талію. Дитина повинна утриматися на вазі випрямляючи при цьому спинку. Тут розглядається, як зміцнити дитині м’язи спини

  Вправи для м’язів спини малюка

 • Тримаючи малюка на руках, носіть його спиною до себе в перебігу дня, в області тазу і ніг утримуйте його рукою. Разом з ним спробуйте вперед і випрямитися. Ваше завдання полягає в тому, щоб малюк навчився сам у вертикальному положенні утримувати верхню частину тіла. Повторити 3-5 разів.
 • Вправа на гімнастичному м’ячі. Покладіть малюка животом на м’яч ногами до себе. Спочатку утримуйте дитини за тулуб, рухи робіть прокочується від себе, потім до себе. Розвиває вміння прогнутися в спині у вигляді човника. Утримуйте дитину в цьому положенні 8-10 сек. І повторіть 3-5 разів. Після цього слід змінити напрямок з боку в бік і по колу. Також повторити 3-5 разів.
 • І можна ускладнити останню вправу тим, що малюка тримати в області стегон. І робіть вправу так само, але у дитини буде можливість навчитися самому утримувати на вазі верхню половину тулуба, тривалістю до 5 сек. Повторіть 3-5 разів.
 • Тепер ви ознайомилися з тим, як зміцнити спину дитині, адже дуже важливо, щоб ваш малюк розвивався правильно!


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.