Як накачати прес в домашніх умовах?

Опубликовал admin | Вправи і тренування | середа 20 березня 2013 20:35


Як накачати прес в домашніх умовах?

? Відео – “Як накачати прес в домашніх умовах”

Багатьом здається, що немає нічого простішого, як накачати прес в домашніх умовах. Так, це дійсно так, але тим не менш, необхідно знати декілька важливих правил, тому що несвоєчасне виконання вправ, не під тим кутом або нахилом може викликати не тільки біль і дискомфорт, але і привести до протилежного результату.

Що важливо знати

Почнемо з теорії про ідеальний пресі в домашніх умовах. Всім відомо, що м’язи преса діляться на верхній прес, нижній і бічний. Вправи різняться в залежності від того, яку частину преса ви хочете пропрацювати. Також, накачуючи прес, ви завжди задієте м’язи спини. Задіяти різні групи м’язів преса дозволяють різні методики і способи тренування преса в домашніх умовах. Наприклад, щоб накачати нижній прес в домашніх умовах, достатньо виконувати вправи з підйомом ніг, а щоб накачати верхній прес в домашніх умовах, необхідні вправи з підняттям корпусу.

Важливу роль відіграє правильне дихання. Навантаження – на вдиху, розслаблення м’язів – на видиху. Такі прості рекомендації потрібно дотримуватися при накачуванні преса в домашніх умовах.

Перейдемо до практичним вправам. Попутно ви можете подивитися відео – прес в домашніх умовах.

Вправи для преса

Почнемо з нижнього преса. Лягти на спину, руки вздовж тулуба, ноги зігнути. Видихнути, підняти ноги, не розгинаючи їх, затриматися в такому положенні, вдихнути, повільно повернутися у вихідне. Виконати 3 підходи по 15 разів. Щоб прокачати прес в домашніх умовах, поступово збільшуйте кількість підходів, коли перестанете відчувати втому.

Тепер займемося косими м’язами. Лягти на спину, руки під головою, ноги зігнуті. Вдихнути, підняти ноги, не розгинаючи їх, до кута 90 градусів, потім опустити ноги на підлогу вправо, постаратися торкнутися коліном підлоги, видихнути, повернутися у вихідне положення.
Повторити те ж саме, нахиляючи ноги вліво. Виконати 3 підходи по 15 разів. Щоб отримати гарний прес в домашніх умовах, це вправу потрібно виконувати повільно і плавно, без ривків.

Верхній прес. Залишаємося на спині, руки – вздовж тулуба, ноги зігнуті. Вдихнути і підняти руки і корпус, потягнутися вгору, не відриваючи від підлоги нижню частину хребта. Видихнути, повернутися у вихідне положення. Виконати 3 підходи по 15 разів. Правильне виконання цієї вправи дозволить отримати в домашніх умовах прес кубиками.

Закінчимо комплекс вправ по накачуванню преса в домашніх умовах нахилами. Вони дають навантаження на всі м’язи живота і замінюють масаж після тренування.

P.S. не думайте накачати прес за тиждень – це не можливо! У кращому випадку на це піде пару місяців!

Як правильно займатися

Зверніть увагу на послідовність вправ. Якщо ви вирішили накачати прес живота в домашніх умовах, не забувайте виконувати вправи саме в такій послідовності: починаємо з нижнього преса, потім бокові м’язи і закінчуємо м’язами верхнього преса.

Також дуже ефективний тренажер прес ролик. У домашніх умовах це найдоступніший інвентар. Займайтеся з ним 10-15 хвилин в день, і через два тижні буде помітний результат. Починати краще з малого навантаження, інакше на наступний день ви не зможете виконати жодного підходу.

Інтенсивність всіх вправ потрібно збільшувати поступово. Не поспішайте. Налаштуйтеся, що через пару днів ви не побачите результату. Взагалі вважається, що скільки часу накопичувалися жирові відкладення, стільки ж часу і знадобиться, щоб їх позбутися. Також не забувайте, що після досягнення бажаного результату тренування потрібно продовжувати, тому що кілограми повернуться ще швидше, ніж до занять.

Не забувайте про правильне харчування, постарайтеся їсти менше солодкого і мучного, а жирну їжу краще зовсім виключити з раціону. Суміщайте домашні тренування з плаванням у басейні, дуже ефективно!


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.