Як качати прес дівчині?

Опубликовал admin | Вправи і тренування | середа 20 березня 2013 20:35


Як качати прес дівчині?

? Відео – “Як качати прес дівчині”

Звичайно ж, всі дівчата хочуть виглядати максимально привабливо. Важливу роль у зовнішності грає гарна фігура. Велика увага завжди приділяється талії і живота. Дуже хочеться, щоб талія була струнка і точена, а живіт підтягнутим і плоским. Як цього можна досягти? Дуже просто. Природно слід дотримуватися дієти і правильно харчуватися і обов’язково виконувати вправи по зміцненню преса.

Як правильно качати прес дівчатам

Отже, щоб правильно накачати прес, фахівці і фітнес-тренери рекомендують робити це на голодний шлунок. Найкраще виконувати вправи вранці, але якщо у вас немає такої можливості, качайте в будь який інший час доби, але пам’ятайте: після останнього прийому їжі повинно пройти не менше 2х годин. Це помітно поліпшить результат ваших тренувань.

Якщо ви вирішили качати прес в домашніх умовах – ні в якому разі не робіть це на дивані або ліжку. Таким чином, ви можете пошкодити свій поперек. Поверхня, на якій ви виконуєте вправи, повинна бути рівною і твердою.

Не рекомендується повторювати вправи більше 15 разів. В іншому випадку м’язи можуть перенапружити, а це погано позначиться на вашому організмі. Ви можете стати володаркою сильних болів у попереку і доведеться звернутися до лікаря.

Також не слід качати прес кожен день, в цьому немає ніякого сенсу, і результативності це не додасть. Найкращий варіант: виконувати вправи через день. Не можна забувати і про деякі особливості жіночого організму. Наприклад, багато хто питає, чи можна качати прес дівчатам під час місячних. Фахівці категорично не рекомендують качати прес і виконувати будь-які інші важкі фізичні вправи під час критичних днів, а також протягом 2х днів після їх завершення.

Щоб правильно качати прес дівчатам необхідно поступово збільшувати навантаження. Не варто додавати за раз більше п’яти повторів вправ. Але не варто і лінуватися, обмежуючись мінімумом. Пам’ятайте, у всьому потрібна золота середина.

Як качати прес дівчині: вправи

Якщо ви хочете правильно і ефективно накачати прес до кубиків, пам’ятайте: існують м’язи нижнього, м’язи верхнього преса, а також косі м’язи. Відповідно і качати їх слід за допомогою різних вправ.

Як правильно качати верхній прес

Найпопулярніший варіант: лежачи на гладкій твердій поверхні (оптимально на підлозі), зігніть ноги в колінах, піднімайте корпус вгору, причому поперек не повинна відриватися від підлоги. Тільки передпліччя і лопатки.

Як правильно качати нижній прес

М’язи нижнього преса гойдаються допомогою піднімання ніг. Робити це можна також лежачи на підлозі: зігніть ноги в колінах і повільно їх піднімайте, затримайте в повітрі на кілька секунд і також повільно опустіть.

Як правильно качати косі м’язи

Правильно качати косі м’язи, також необхідно лежачи на підлозі. Необхідно підняти ноги вгору (як при гойданні м’язів нижнього преса), проте опускати їх потрібно в праву і ліву сторону по черзі, перпендикулярно підлозі.

Можна подивитися, як дівчина качає прес на відео. Також там можуть дати свої рекомендації досвідчені тренери: як правильно качати прес, як зробити вправи більш ефективними, як домогтися результатів швидше.

Також, качати м’язи преса ви можете за допомогою різних пристосувань, наприклад: гімнастичного м’яча, гімнастичного ролика або лави преса.
Все це можна придбати в спортивних магазинах за доступними цінами. Великий плюс те, що всі ці пристосування займають небагато місця і можуть бути використані для тренувань в домашніх умовах. Крім того, перевагою цих тренажерів є те, що вони дозволяють виконувати не один, а декілька комплексів вправ на різні групи м’язів.

А для тих, хто не хоче або не може качати прес дома, завжди відкриті двері різних фітнес-центрів.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.