Як качати прес чоловікам?

Опубликовал admin | Вправи і тренування | середа 20 березня 2013 20:35


Як качати прес чоловікам?

v Відео – “Як качати прес чоловікам”

Будова тіла у чоловіків і жінок відрізняється один від одного. Жир відкладається в різних місцях. Тому якщо ви вирішили підтягнути м’язи преса, правильніше буде вибрати комплекс вправ за статевою ознакою.

Як правильно качати прес чоловікам

Почніть з того, що вирішите, в які дні тижня та в який час ви будете цим займатися. Щоб прес виглядав ідеально, качати його потрібно не менше трьох разів на тиждень і краще в ранкові години. Комплекс вправ забере у вас 1:00. Повторювати його не треба. Більш тривалі тренування не принесуть кращого результату, а тільки втомлять вас. Цей комплекс вправ допоможе накачати прес чоловікам.

Качаємо верхній прес

Вправа для опрацювання верхнього преса. Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, руки за головою або за шиєю (як вам зручніше), лікті чітко в сторони. Піднімайте тулуб таким чином, щоб поперек залишалася нерухомою. Потім опускайте його. Вправа виконується в повільному темпі. Повторіть 3 підходи по 40 разів.

Качаємо косі м’язи

Вправа для опрацювання косих м’язів преса. Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, руки за головою або за шиєю (як вам зручніше), лікті чітко в сторони. Піднімайте тулуб і одночасно торкніться ліктем протилежного коліна. Потім в інший бік. Поперек нерухома. Повторіть 3 підходи по 20 разів в кожну сторону.

Качаємо нижній прес

Вправа для опрацювання нижнього преса. Ляжте на спину, ноги прямі, руки витягнуті паралельно тілу. Напружте живіт і одночасно повільно відірвіть ноги від підлоги, потім від підлоги відірвіть таз і потягніться вгору. Як тільки ви відчуєте максимальну напругу в м’язах живота, повільно поверніться у вихідне положення. Повторіть 3 підходи по 10 разів.

Друга вправа. Ляжте на спину, ноги прямі, руки витягнуті паралельно тілу. Повільно підніміть прямі ноги під кутом 90 градусів, так само повільно опустіть. Повторіть 3 підходи по 20 разів.

Для верхнього і нижнього преса

Вправа для опрацювання верхнього і нижнього преса. Лежачи на спині, зігніть ноги під кутом 45 градусів, руки – за головою або шиєю. Одночасно повільно підніміть верхню частину тулуба й ноги. У такому ж темпі прийміть вихідне положення. Виконайте три підходи по 20 разів.

Друга вправа. Лежачи на спите, за головою випряміть руки. Піднімайте верхню частину тулуба й ноги. Намагайтеся колінами торкнутися носа або чола. Повільно опуститеся на підлогу. Ноги повинні бути прямими, і тримати їх потрібно разом. Повторіть 3 підходи по 10 разів. Щоб ускладнити цю вправу, досить, повертаючись у вихідне положення, не опускатися до кінця, а затриматися в повітрі.

Зменшуємо талію

Вправа для зменшення талії. Ляжте на спину, ноги прямі, руки витягнуті паралельно тілу. Підніміть праву ногу десять разів, потім затримайте її вгорі, долічіть до десяти, повільно опустіть. Повторіть з правою ногою. Поверніться на бік і повторіть для обох сторін. Виконати 2 підходи по 1 разу.

Качаємо поперечні м’язи

Вправа для опрацювання поперечних м’язів живота. Початкове положення – рачки, спина пряма. На видиху повністю розслабте прес. Продовжуйте рівномірно дихати і втягувати живіт. Затримайтеся на 20 секунд. Тепер розслабтеся. Виконати від 12 до 25 підходів. Збільшуйте кількість підходів поступово.

На всі групи м’язів

Вправа для всіх груп м’язів преса. Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, руки за головою або за шиєю (як вам зручніше), лікті чітко в сторони. Тепер трохи підніміть ноги і по черзі згинайте їх так, як ніби ви їдете на велосипеді. Голову і поперек не піднімайте. Виконуйте вправу 10 хвилин

Їли ви вже маєте досить підтягнутий прес, то ускладните вправи і зможете накачати прес до кубиків. Візьміть у руки гантелі або важку книгу. І, виконуючи вправи, підніміть руки з вантажем нагору й тримаєте.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.