Як живуть в Австралії?

Опубликовал admin | Відпочинок | середа 20 березня 2013 20:35


Як живуть в Австралії?

Австралія на даний момент є однією з найбільш високорозвинених країн у всьому світі. За рівнем життя населення вона вже випереджає таких загальновизнаних лідерів світової економіки, як Німеччина, Сполучені Штати Америки, Великобританія і Японія.
Тому, якщо спробувати відповісти на питання, як живуть в Австралії, одним словом, то відповідь буде звучати так: «Добре!». Однак такий короткий відповідь вас навряд чи влаштує, отже, ми постараємося розповісти про цю далекій прекрасній країні трохи докладніше.

Територія Австралії і її населення

Почнемо, мабуть, з географії. Територія Австралії складається з материкової частини, що займає собою весь австралійський континент, великого острова Тасманія і групи більш дрібних островів. Незважаючи на таку велику площу території в Австралії проживає всього лише близько 20 млн. чоловік, при чому майже 90% з них – міські жителі.

Майже всі, хто живе в Австралії, емігранти у якомусь поколінні – нащадки переселенців з Європи, Китаю і деяких азіатських країн. Корінних жителів – аборигенів у країні тільки п’ять або шість відсотків. Таке незвичайне змішання рас, культур і релігій призвело до того, що австралійці стали дружелюбною і доброзичливою нацією, терпимо відноситься до всіх окружающім.Да і взагалі, австралійці, напевно, самі усмішливі люди на землі. Відкриті, незакомплексовані і життєрадісні – такі вони, жителі Зеленого континенту.

Спосіб життя і традиції австралійців

Одягається більшість австралійців гранично просто, схоже, що таких понять як «статусність» і «престижність» речей для них взагалі не існує. Футболки, джинси, широкі полотняні шорти – улюблений одяг австралійця не залежно від його статі і рівня доходів. В Австралії не прийнято комусь доводити свою успішність носінням дорогих брендових убрань або демонструвати багатство, роз’їжджаючи на «Ролс-Ройс». Австралійці щиро не розуміють, навіщо витрачати гроші на те, що нікому не потрібно. Адже набагато зручніше ходити в шортах і сандалях на босу ногу, ніж мучитися в сукні з корсетом, а в автомобілі для них головне, щоб бензину поменше витрачав да їздив і не ламався. «Помірність і ще раз помірність!» – Ось гасло справжнього австралійця. Але, як і будь-яке інше правило, це теж має одне виключення – австралійці дуже люблять поїсти. У приїжджого людини, вперше ступив на австралійську землю, може скластися враження, що всі, хто живе в Австралії, страждають ожирінням. Товстих людей на вулицях дуже багато, але вони абсолютно не комплексують з приводу своєї зовнішності, і постійно перекушують на ходу гамбургерами і настільки улюбленими в Австралії смаженими сосисками.

Найголовніше, що цінується австралійцями – це робота. Знайшовши хорошу роботу, всі інші свої проблеми ви вирішите автоматично. Банки легко і охоче видадуть вам позику на купівлю житла або автомобіля під невисокі відсотки строком до 25 років, крім того, ви зможете придбати собі приватну медичну страховку, яка вам може дуже стати в нагоді, тому що лікування в Австралії досить дороге. Освіта в Австралії так само платне, зате відсутні вступні іспити – заплатив і вчися в своє задоволення. Все ж інше в Австралії відносно недорого і навіть середня зарплата службовця цілком дозволяє не тільки вести безбідне існування, але й відкладати деякі суми на майбутнє.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.