Як здати квиток на літак?

Опубликовал admin | Відпочинок | середа 20 березня 2013 20:35


Як здати квиток на літак?

Коли рейс скасовують, або поїздка відкладається, ми не знаємо, як здати квиток на літак. Читайте, що в цьому випадку робити з авіаквитками, чи можна їх здати і чи повернуть гроші?

Буває так, що ви довго і ретельно продумували свою подорож, все спланували і заздалегідь купили квитки. Але нештатна ситуація раптом зруйнувала всі ваші плани і зірвала поїздку. За скільки можна здати квитки на літак, і як багато грошей ви при цьому втратите? Спробуємо розібратися у всьому цьому.

Повернення авіаквитків

Повернення авіаквитків буває двох видів – вимушений і добровільний. Як здати квиток на літак, якщо відмова добровільний? У цьому випадку ви відмовляєтеся від квитка за власним бажанням, і повернути гроші можна в тому агентстві, де ви цей квиток купували. Якщо відмова від квитка несвоєчасний і становить менше доби, пасажира зобов’яжуть заплатити штраф. А за деякими тарифами і зовсім є обмеження по поверненню, незалежно від часу звернення, аж до повної невидачі грошей.

Де здати квитки? Якщо ви купили їх в авіакасі, то слід звернутися в будь-яку подібну касу, де вам поставлять відмітку про «повернення місця». Чим раніше ви здасте квиток, тим менше буде штраф. Якщо ж ви купили квиток в туристичному агентстві, то тоді можна здати квитки на літак, безпосередньо, в самій турфірмі.

Якщо політ скасували з незалежних від пасажира причин, тут як ви розумієте, буде вже вимушений повернення, тому всю суму в повному обсязі вам без проблем повернуть в будь-який з кас аеропорту.

У разі вимушеного повернення, коли без проблем можна здати квитки на літак, представники авіакомпанії обов’язково поставлять спеціальну печатку або штамп на вашому квитку, що буде гарантом для виплати витрачених грошей.

Де здати квитки, якщо рейс відмінили відразу ж після проходження реєстрації? Та все там же, в авіакасах, тільки для початку вам потрібно буде отримати купон в службі реєстрації, без нього квиток буде вважатися використаним і не підлягає поверненню.

Коли виплата за авіаквитки не передбачена

Запам’ятайте, що якщо ви купили турпакет, в який включено ваш переліт, то задаватися питанням – за скільки можна здати квитки безглуздо, тому що в цьому випадку вартість квитка не відшкодовується. Також ви не отримаєте компенсацію, якщо заплатили за місце чартерного рейсу. Це ж стосується і квитків економ-класу. Втім, умови у всіх авіакомпаній різні, десь такий квиток можна здати заздалегідь, однак при цьому, за повернення доведеться заплатити штраф. У цьому плані вигідніше всього преміум-клас, де повернення та обмін квитків можна здійснити навіть при неявці на рейс. Але, як ви самі розумієте, ціни в такому класі відповідні.

Купуючи авіаквитки, заздалегідь дізнавайтеся всі умови і правила повернення, або обміну квитків. Завдяки цьому ви заощадите багато часу і грошей на можливі штрафи, і не будете, в разі чого, вирішувати проблему під назвою як здати квиток на літак.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.