Як виїхати з Росії?

Опубликовал admin | Відпочинок | середа 20 березня 2013 20:35


Як виїхати з Росії?

Сьогодні, дорогий читачу, мова піде про тему, яка хвилює тих, хто незадоволений умовами життя в нашій країні. Чи жарт, але таких мало не переважна більшість! Ми живемо в країні протиріч і незручностей. Багато хто прагне покинути межі Росії. Але куди їхати? А головне, чи там щастя? Давайте спробуємо разом відповісти на питання про те, як виїхати з Росії. Отже:

Залишаємо Росію і вирушаємо в …

Еміграція – це процес покидання країни, з якої хочуть виїхати. Причини появи цього процесу разняться від особистих до політичних. Слід відрізняти еміграцію від депортації, так як останній термін говорить про насильницьке виселення з країни. Еміграція ж у свою чергу – це добровільне бажання людини або цілої сім’ї покинути свою батьківщину або ту країну на території, якої вони проживають.

Як виїхати з Росії назавжди? Перед вами список країн найбільш придатних для імміграції.

Швеція – ось найпривабливіша країна для іммігранта. Чому це так? Справа в тому, що шведи вельми терпимо ставляться до емігрантів. Закріпившись у Швеції, звичайна людина матиме право отримувати грошові кошти, які розраховані на іммігрантів. Емігрувати до Швеції можна на таких підставах:

 • Якщо ви є професіоналом у тій галузі, де шведи м’яко скажемо, не розбираються. В даному випадку у вас є шанс, якщо ви, наприклад, найвідоміший вчений у сфері біологічних нано-роботів.
 • Родинні зв’язки – ось, що допоможе отримати посвідку на проживання або навіть громадянство Швеції. В даному випадку шведський уряд дуже лояльно. Одруження на шведці або вихід заміж за шведа – це найдієвіший і легальний спосіб імміграції в цю чудову країну.
 • Також можна попросити притулку у Шведського уряду. Існує ціла маса способів, а саме головне, прикладів, які говорять про те, що такий підхід є досить ефективним, хоча і не самим чесним.
 • Португалія знаходиться на другому місці в нашому списку. Тепла в кліматичному плані країна з розвиненою економічною системою та низьким рівнем злочинності дуже лояльно ставиться до процесу імміграції. Існує цілий ряд способів, який дозволить, не тільки закріпиться в країні, але й отримати громадянство Португалії. Іммігрувати в Португалію можна в такий спосіб. Ось, як виїхати з Росії до Португалії:

 • Відкриття власної справи. Бізнес-віза – ось, що дає право громадянину практично будь-якої країни гарненько закріпитися в Португалії. Цей спосіб не можна назвати дешевим і, швидше за все, він підійде заможним людям.
 • Робота по найму в Португалії. Якщо ви фахівець і представник рідкісної професії, тоді саме вами може зацікавитися уряд Португалії.
 • Ну і прохання про надання притулку на основі самих різних причин. Португальський уряд розглядає безліч випадків запиту притулку, багато з яких приймаються.
 • Третє місце в почесному списку країн для еміграції займає Бельгія. Високий рівень життя і соціальної захищеності, в цілому позитивне ставлення населення до іммігрантів, можливість отримання громадянства після 4 років проживання в країні – все це так і манить до Бельгії наших незадоволених російською дійсністю земляків. Способи імміграцію в Бельгію багато в чому схожі з перерахованими вище. Сюди можна додати хіба що навчання у вищих навчальних закладах країни і подальше працевлаштування. Ось, як виїхати з Росії назавжди.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.