Як приймати протизаплідні таблетки?

Опубликовал admin | Відпочинок | середа 20 березня 2013 20:35


Як приймати протизаплідні таблетки?

Поява гормональних протизаплідних таблеток дозволило жінкам надійно оберігатися від небажаної вагітності. Ці препарати складаються з аналогів жіночих статевих гормонів, отриманих синтетичним шляхом. Ефективність протизаплідних пігулок багато в чому визначається правильністю їх прийому. Тому багато жінок нерідко починають замислюватися, як приймати протизаплідні таблетки.

Не варто купувати протизаплідні таблетки за порадою подруг або знайомих. Найкраще звернутися до гінеколога, який підбере для вас найбільш підходящий препарат. Крім цього не економте на своєму здоров’ї і купуйте протизаплідні таблетки тільки відомих виробників.

Сучасні протизаплідні таблетки не тільки захищають жінку від небажаної вагітності, але і знижують ризик захворювання раком яєчників, молочної залози та тіла матки.

Як правильно приймати протизаплідні таблетки

 • Протизаплідні таблетки мають різну упаковку. Найчастіше в неї входить 21 пілюля. Таблетки починають пити з п’ятого дня менструального циклу. Всі протизаплідні таблетки необхідно приймати в один час, по можливості ввечері. Після того як буде випита остання таблетка з упаковки жінка повинна зробити перерву на сім днів, після чого починає прийом таблеток з нової упаковки. Протягом цього перерви виникає менструального-подібне кровотеча.
 • Протизаплідні таблетки можуть бути упаковані і по 28 штук. При цьому сім таблеток з них мають інший колір і є «пустушками». Приймати їх починають так само з п’ятого дня менструації. Спочатку п’ють білі таблетки (21 штука), а потім кольорові таблетки. На наступний день, після того, як ви вип’єте останню кольорову пігулку, починайте приймати протизаплідні таблетки з нової упаковки.
 • Набагато рідше зустрічаються протизаплідні таблетки, які повинні прийматися без перерви протягом 12 тижнів. В упаковку входить 84 таблетки. Їх приймають по одній штуці на ніч. Після того, як всі таблетки з упаковки будуть випиті, роблять тижневу перерву і починають приймати таблетки знову. У цьому випадку менструального-подібне кровотеча виникає у жінок один раз в три місяці.
 • Якщо ви забули прийняти ввечері протизаплідну пігулку, то прийміть її вранці, а потім продовжите прийом як звичайно.

  Якщо між прийомом протизаплідних таблеток пройшло більше доби, то контрацептивний ефект препарату знижується. У цьому випадку жінка повинна продовжити подальший прийом таблеток і протягом тижня використовувати додатково інші методи контрацепції.

  Щоб не пропускати прийом протизаплідних таблеток, поставте нагадування в телефоні, перераховуйте їх щовечора або відзначайте прийом таблеток в календарі.

  Як довго приймати протизаплідні таблетки

  Раніше гінекологи рекомендували своїм пацієнткам робити перерви в прийомі протизаплідних таблеток на два – три місяці після року їх прийому. В даний час вважається, що такий підхід в корені неправильний. Сучасні гормональні протизаплідні таблетки жінка може приймати без перерви стільки, скільки вона планує оберігатися від небажаної вагітності.

  Якщо жінка не курить і не має проблем зі здоров’ям, то приймати протизаплідні таблетки вона може аж до настання менопаузи.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.