Як дістатися з аеропорту Праги?

Опубликовал admin | Відпочинок | середа 20 березня 2013 20:35


Як добратися з аеропорту Праги?

Приземлившись в празькому аеропорту, вам напевно буде потрібно дістатися до центру міста, оскільки саме там розташована велика частина готелів. Наше завдання – дати вам повну відповідь на запитання про те, як дістатися з аеропорту Праги в центр міста.

Громадський транспорт

У фойє аеропорту ви побачите кілька ларьків, де кожному бажаючому можна купити квитки на громадський транспорт. Також працівники таких кіосків підкажуть, на якому маршруті краще дістатися до потрібного місця.

В Прагу з аеропорту можна доїхати на автобусі № 119. Цим маршрутом ви дістанетеся до станції метро «Dejvicka», а від неї можна потрапити в будь-яку точку міста. Зупинка на 119 маршрут знаходиться в двадцяти метрах від виходу з терміналу. До речі, рекомендуємо поміняти в аеропорту євро на крони. Курс євро до крони становить, приблизно, один до двадцяти шести. Стільки й буде коштувати квитка до центру міста, адже в Чехії діють погодинні квитки, розраховані на одну поїздку.

Крім 119 автобуса, є й інші маршрути. Наприклад, маршрут № 100 – аеропорт – метро Злічін, час маршруту – 18 хвилин. Автобус № 179 аеропорт – метро Новіші Бутовіце доставить вас на кінцеву зупинку за сорок п’ять хвилин. Автобус № 225 Аеропорт – метро Новіші Бутовіце йде кілька іншою схемою, ніж попередній маршрут і прибуває на кінцеву за п’ятдесят три хвилини. Є ще маршрут, який за півгодини доставить вас на залізничний вокзал – Airport Express Аеропорт – Головний вокзал (лінія метро C).

В Прагу на Таксі

Крім автобусів, ви також можете вибрати більш комфортний спосіб пересування. Таксі в Празі з аеропорту краще замовити в спеціальних кіосках, які знаходяться на території аеропорту і позначені написами «Taxi AAA», «Taxi111». Скориставшись послугами легальних таксомоторних перевізників, ви доїдете до центру міста по реальним і адекватними цінами. На сьогоднішній день вартість поїздки з аеропорту Праги в центр міста може скласти від 28 до 40 євро. Якщо ж таксист пропонує заплатити більше, то краще за все перевірити лічильник або попросити чек. Працівники аеропорту регулярно перевіряють діяльність таксистів, і, тим не менш, багато як і раніше стають жертвами шахраїв, переплачуючи замість покладених сорока євро всі двісті.

Індивідуальний трансферт

Як доїхати з аеропорту Праги іншим способом? Якщо не хочете штовхатися з валізами в автобусі або шукати таксиста, замовте трансфер від аеропорту до готелю. Ціна, в цьому випадку, встановлюється фіксованою – від тридцяти п’яти євро за умови, що поїдуть від одного до трьох осіб. Це дуже зручний спосіб, тому що якщо ваш рейс затримається, то водій почекає вас в будь-якому випадку, і при цьому не буде брати додаткової плати. Скажемо більше – він може зустріти вас прямо у фойє, тримаючи в руках табличку з вашим ім’ям.

Тепер ви знаєте, як можна дістатися до центру Праги будь-яким видом транспорту. Бажаємо, щоб ваш відпочинок в Чехії пройшов якнайкраще!


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.