Як дістатися на Балі?

Опубликовал admin | Відпочинок | середа 20 березня 2013 20:35


Як добратися на Балі?

Сьогодні у світі туристичного бізнесу вимальовується цікава тенденція: для того, щоб заощадити свій капітал, багато російські туристи планують самостійно свій відпочинок. Вони відмовляються від тих послуг, які пропонують для них туристичні фірми. І це нормально, тому, що з розвитком Інтернету нам відкрилася можливість самим замовити квитки та забронювати проживання в будь-якій точці планети. Ми можемо, враховуючи свої можливості, вибирати країну, де буде зручно відпочивати.

Збираємо валізи

Якщо ви для свого відпочинку обрали острів в Індонезії, тоді потрібно подумати, як дістатися на Балі.

 • Компанія «Transaero» пропонує найзручніший переліт.
  Маршрут, за яким слід літак Москва – Денпасар – Москва. За 12:00 безпосадочного перельоту ви опинитеся на острові. Таким же способом можна і повернутися назад.
 • Своїм якістю обслуговування і комфортом може похвалитися компанія «Singapore Airlines». По всьому світу користується успіхом сервіс цієї компанії. Маршрут Москва – Сінгапур – Денпасар – Сінгапур. Він обійдеться вам від 1500 доларів. Під час перебування в Сінгапурі туристи зможуть поплавати в басейні, який розміщений в аеропорту.
 • Компанія «Thai Airways». Маршрут Москва – Бангкок – Денпасар – Бангкок – Москва. Ці рейси виконують в середу, п’ятницю та неділю.
 • А якщо дешевше

  Якщо ви хочете подорож на Балі здійснити найдешевшим способом, тоді ми вам порадимо пролетіти чартерним рейсом до Бангкока. Це вам обійдеться в 500 доларів. Далі ви можете скористатися послугами бюджетної компанії Air Asia. Переліт до Денпасара буде коштувати 300 доларів.

  Прочитавши наші поради, можна побачити, що переліт на острів Балі не проблематичний. Він залежить від товщини вашого гаманця і від того, в який час року ви збираєтеся туди добиратися. Якщо ви вирішите відпочинок провести під час канікул або на свята, то врахуйте те, що в цей час ціна на перельоти може суттєво піднятися. Врахуйте і той фактор, що різниця часу на острові і в Москві – взимку 5:00, а влітку чотири. Балі за часом Москву випереджає.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.