Як дістатися до Абхазії?

Опубликовал admin | Відпочинок | середа 20 березня 2013 20:35


Як дістатися до Абхазії?

Абхазія – країна, яка поступово завойовує російських туристів своїм кліматом і своє природою! Багато хто хотів би туди потрапити і при цьому заощадити на чомусь. Ми якраз і постаралися вам показати, на чому ж можна тут заощадити, в залежності від обраного вами виду маршруту.

До Абхазії літаком і поїздом

Як доїхати до Абхазії? В Абхазію можна добратися безліччю різних способів: літаком, поїздом, автобусом, можна автотранспортом слідуючи маршрутом до м. Адлера, адже від нього до кордону з Абхазією всього лише 8 км. З Москви прямих літаків в Абхазію ще немає, тому всі туристи спочатку прилітають в аеропорт Сочі, а звідти на поїзді відправляються в Адлер, або до м. Сухумі.

Як доїхати до Абхазії поїздом? Тепер можна прямо з Москви на поїзді маршруту № 75 «Москва – Адлер» в Сухумі. Цей повільний поїзд приїжджає в Адлер через три дні, потім вагони йдуть далі до Сухумі, по шляху роблять зупинку в Гагрі. Всього, в дорозі ви будете 43 години. Квиток з Москви до пункту Веселе коштує близько 5000 рублів за одне купейні місця Ви заплатите 2000 рублів за плацкарт, проїзд від кордону до Гагри або Сухума оплачувати потрібно окремо, прямо у вагоні, на кордоні.

Автобус до Абхазії

Наступний варіант – це автобус з Москви до Сухумі, але він має «перевалочні пункти» на курортах Чорноморського узбережжя. Автобус їздить з автовокзалу по понеділках, середах і п’ятницях. В дорозі ви будете 31 годину. Квиток дорослий коштує – 2500 р., На дитину – 1250 р., Багажне місце – 250 р.

Старі і нові маршрути до Абхазії

Так само як і автобусом, багато туристів до Абхазії добираються на своїх машинах. Коли будете проходити митницю, вам потрібно зареєструвати автомобіль в службі транспортної міліції ДАІ Абхазії і сплатити збір 150 руб. за легкову машину, 300 руб. за вантажний транспорт.

Можна з Сочинського порту дістатися до Абхазії навіть на швидкісному катамарані. Час його шляху до Гагри – 1,5 години. Дорослий квиток на катамаран коштує 500 руб., Діти до 7 років будуть подорожувати безкоштовно, а багаж і зовсім не оплачується. Ще варіант – електричка! Вона два рази в день ходить за маршрутом Адлер-Гагра і вартість квитка дорівнює трохи більше ста карбованців!

Ось Ви і дізналися, як дістатися до Абхазії. Чи потрібен Вам закордонний паспорт, дізнайтеся з нашої наступної статті.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.