У чому їхати в Єгипет?

Опубликовал admin | Відпочинок | середа 20 березня 2013 20:35


У чому їхати в Єгипет?

Якщо ви зібралися на відпочинок в Єгипет, приділіть особливу увагу одягу, яку збираєтеся взяти з собою, не беріть з собою зайвого, беріть з собою тільки потрібні вещі.Ітак, в чому їхати в Єгипет?

Єгипет – країна про традиції і підвалинах якої не слід забувати при виборі одягу для подорожі. Брати з собою паранджу звичайно не варто, але й дуже відверті наряди краще відкласти для поїздок в інші країни.

Якщо ви чоловік, то для прогулянок по місту, на ринок або житловий арабський квартал достатньо буде шорт нижче коліна і футболки. Для дівчини доречними будуть джинси і сорочка або футболка з рукавом.

Так само жінкам в Єгипті нагоді хустку, який можна буде при нагоді накинути на плечі. Уникайте міні і глибоких декольте (щоб не провокувати чоловіче населення). Вечірня сукня можете залишити вдома, воно навряд чи стане вам у пригоді. Для походу в нічний клуб захопіть щось універсальне.

На екскурсіях вам згодиться одяг, яка не сковує рухи. Краще якщо це будуть штани, кофта або футболка з довгим рукавом (щоб не обгоріти). Не зайвим буде взяти з собою сонячні окуляри і головний убір. Вибираючи взуття для поїздки, перевагу віддавайте зручною, перевіреної взуття. Туфлі на підборах будуть тут явно не доречними. У березні – квітні або з жовтня по грудень обов’язково візьміть з собою теплі кофти. А в зимові місяці легка куртка вам не завадить.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.