Скільки грошей брати в Єгипет?

Опубликовал admin | Відпочинок | середа 20 березня 2013 20:35


Скільки грошей брати в Єгипет?

Поїздка в Єгипет є прекрасною можливістю вирватися зі звичної атмосфери сірих буднів і насолодитися південним кліматом. Але, плануючи її вперше, зазвичай ми не знаємо, скільки грошей брати в Єгипет, щоб повною мірою отримати задоволення від відпочинку. Тому, далі спробуємо розрахувати приблизний бюджет такої поїздки на двох людей із середнім заробітком.

В першу чергу врахуємо вартість тижневого туру до Єгипту, яка включає в себе страховку, авіапереліт, харчування, проживання в готелі на п’ять зірок. Середня сума такої путівки складе приблизно тисячу доларів. Її виплачують туроператору.

Тепер перейдемо безпосередньо до питання про те, скільки грошей взяти в Єгипет на організацію відпочинку, в який входитиме придбання сувенірів, екскурсії і, можливо, дайвінг.

 • Відразу вирахуємо витрати на проїзд, які обійдуться на двох до 30 $.
 • Далі передбачимо витрати на невеликі перекуси, покупку фруктів на ринку і можливий вечеря в єгипетському ресторані. Якщо на фрукти та невеликі перекуси під час екскурсій можна вкластися в 10 $, то повноцінний романтичну вечерю буде коштувати в межах 25 $ на двох. Разом, 35 $ – на харчування.
 • Наступною статтею витрат включимо екскурсії. Їх маршрут буде залежати від міста, в який ви вирішили податися. Розрахуємо витрати на найпопулярніший курорт Шарм-еш-Шейх, тому як саме там знаходиться найбільшу кількість пам’яток, які захочеться відвідати. Найпопулярнішими вважаються екскурсії в стародавній християнський монастир святої Катерини, яка включає в себе підйом на гору Синай (90 $), відвідування Кольорового каньйону (100 $) і знаменитий національний заповідник Рас-Мохаммед (80 $). Також ви можете замовити сафарі на квадроциклах, яке обійдеться в 80 $. Разом, якщо ви вирішите брати участь, хоча б у трьох заходах, це обійдеться вам приблизно в 300 $.
 • Витрати на розваги будуть аналогічними (300 $). Вони включають в себе різного роду морські розваги – дайвінг, катання на катамаранах, віндсерфінг і банани. При цьому дайвінг є найдорожчим розвагою, оскільки коштує 50 $ за годину. Але якщо ви не є професійним дайверів, вам знадобляться додаткові 500-600 $.
 • Купівля сувенірів і витрати на чайові, будуть порівняно невеликі – близько 80 $.
 • Разом, зробивши нескладні підрахунки, ми відповідаємо на запитання, скільки грошей потрібно в Єгипет: 745 $ (+500-600 $, на той випадок, якщо ви все-таки зважитеся зайнятися дайвіногом з інструктором).


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.