Скільки брати грошей в Італію?

Опубликовал admin | Відпочинок | середа 20 березня 2013 20:35


Скільки брати грошей в Італію?

Найдорожчі пропозиції ми розглядати тут не будемо, межі досконалості немає. Давайте проаналізуємо самі бюджетні та сімейні варіанти харчування і проживання.

Отже, ви купили путівку й задалися питанням про те, скільки брати грошей в Італію, дорогі чи там готелі, ресторани і магазини. Столиця Італії – Рим, тут, в середньому, номер у готелі обійдеться вам в 150 євро з однієї людини на добу, проте, можна пошукати варіанти розміщення в студентських хостелах, там ціна з однієї людини може скласти 15, а іноді, якщо пощастить і 10 євро на добу. Обов’язкова умова – проживати ви будете в загальній кімнаті з мінімум п’ятьма «товаришами». Душ і туалет, в таких економних місцях, зазвичай один на весь хостел.

В інших містах, середня вартість зменшується прямо пропорційно величині міста. Чим менше місто, тим дешевше в ньому можна зняти гостинцю, або навіть затишний будиночок в якому-небудь італійському селищі. Ціни тут коливаються від 30 до 100 євро в середньому. Харчування обійдеться вам, в середньому, 30 євро на день, в цю суму можна укласти досить живильні сніданок, обід і вечерю. Тому, щоб розрахувати, скільки грошей потрібно в Італію, прикиньте кількість бажаних днів, помножте на ці цифри (харчування / проживання), квитки туди-назад і скільки хочете витратити в магазинах. Подорожуйте із задоволенням!


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.