Коли краще їхати в Таїланд?

Опубликовал admin | Відпочинок | середа 20 березня 2013 20:35


Коли краще їхати в Таїланд?

Таїланд – райське місце для відпочинку в будь-який час року. Однак погода тут нестабільна протягом року, тому багато туристи цікавляться питанням, коли краще їхати в Таїланд.

Пори року в Таїланді

У Таїланді протягом року можна виділити кілька сезонів: жарке літо, сезон дощів, звичайне літо. Сезон спекотного літа збігається з російською навесні і триває з лютого-березня по травень. У цей час сонце нещадно пече, температура може піднятися до +40 градусів за Цельсієм. Якщо Вам подобається літню спеку, то цей час якраз для Вас.

Як тільки закінчується спекотне літо, починається сезон дощів. Триває він приблизно з травня по вересень. Літній злива в Таїланді досить потужний, струмені дощу теплі, а дощ ллє кожен день, іноді і по півдня. У цей час туристів у Таїланді небагато. Однак незважаючи на сильні зливи, після закінчення дощу земля висихає буквально протягом 10-15 хвилин, і там, де Ви могли бути зовсім недавно по коліно у воді, через деякий час буде абсолютно сухо.

Жовтень – початок лютого – час звичайного літа, самий пік туристичного сезону. У цей час немає великої кількості зливових дощів, погода тепла (температура +28-30 градусів), сонячно і сухо. Але через великий наплив туристів ціни злітають високо.

Такі три основних сезону в Таїланді. Варто зауважити, що через кліматичні зміни останнім часом сезони можуть починатися і закінчуватися раніше звичайного, тому уважно стежте за погодою. Крім того, в різних частинах країни температура може відрізнятися. Так, на узбережжі завжди буде тепліше, ніж в горах.

Якщо розглядати цінову категорію, то найдорожчі поїздки в Таїланд припадають на новорічні зимові канікули, вигідніше їхати на початку осені або на початку весни.

Ми розповіли про особливості Таїланду в різні пори року. Тепер залишилося вирішити, коли краще їхати в Таїланд саме Вам. Приємної подорожі!


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.