Коли краще їхати в Єгипет?

Опубликовал admin | Відпочинок | середа 20 березня 2013 20:35


Коли краще їхати в Єгипет?

Якщо вас цікавить, коли краще їхати до Єгипту, то, перш за все, визначитеся, що ви хочете отримати від відпочинку. Також варто знати, в яке саме місце Єгипту ви збираєтеся, адже в кожній частині країни свої кліматичні особливості. В цілому, погода в Єгипті відрізняється сухістю і спекою. На самому Середземноморському узбережжі повітря більш вологий, субтропічний, чим далі віддаляєшся від узбережжя, тим повітря стає більш сухим, а спека досягає + 60 градусів. У Єгипті немає такого різкого поділу на сезони як у нашій країні, зима у них досить м’яка. Туристичні сезони діляться на жаркий – з почав квітня і триває по жовтень, і холодний – з листопада по березень.

Відпочинок влітку і взимку

Самим жарким місяцем в Єгипті вважається червень, в цей час температура в основному +35-38 градусів. У січні найбільш прохолодно на узбережжі Червоного моря, але температура не опускається нижче + 15 градусів. Незважаючи на не дуже низьку температуру, до якої ми звикли, замерзнути тут можна дуже швидко, тому не забудьте теплі речі.

Якщо вас цікавить Єгипет, куди краще їхати, можна зрозуміти, коли ви визначитеся з відпусткою. Якщо ви збираєтеся відвідати цю країну в зимовий час, то краще всього зупиниться в готелях на узбережжі Червоного моря, повітря тут прогрівається до +23-25, а температура води не нижче 19 градусів, однак після купання можна і замерзнути, про що слід подбати, взявши речі потепліше. У літній час в Єгипті дуже висока температура, однак, через постійних вітрів залишається відчуття прохолоди. Якщо ваша мрія Каїр – то краще всього туди їхати в травні або вересні, в інший час там або дощовим, або дуже жарко.

Що стосується дощової погоди, то таке явище дуже рідкісне, особливо в пустелях опадів не буває по чотири роки. Найчастіше опади у ідеї дощів спостерігаються на узбережжі Середземного моря. На березі Червоного моря часто дмуть вітри, вони створюють ефект прохолоди, але спека від цього не зникає. Дуже важливо пам’ятати про це і користуватися сонцезахисними засобами.
Також варто відзначити, що з березня по травень в пустелях бувають сильні пісочні бурі, тобто, якщо ви плануєте екскурсії по пустелі, в цей час це практично нереально.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.