Коли їхати в Домінікану?

Опубликовал admin | Відпочинок | середа 20 березня 2013 20:35


Коли їхати в Домінікану?

Домініканська республіка, мабуть, це найкрасивіші острова Карибів, вона розташована поруч з Екватором, кілометри білосніжних пляжів, екзотична природа і вічне літо – все це чарівна Доминикана.

Поїздка в Домінікану

Щороку тисячі туристів відвідують кращі курорти Домінікани, повертаючись потім знову. Коли краще їхати в Домінікану, щоб насолодитися незабутнім відпочинком у повній мірі? Клімат в Домініканській республіці досить м’який, тропічний і вологий. Дуже рідко температура води і повітря падає нижче позначки в +27 ° С. Однак найхолодніше там з січня по березень +27-29 градусів, ну а найтепліше в серпні, тоді температура піднімається до +31 ° С.

Яскраво вираженого сезону дощів в Домініканській республіці немає, дощ, якщо і йде, то не весь час, в основному, вечорами і вночі. Крім цього, за рахунок великої вологості більше 90% дуже легко переноситься спека. У такі місяці як: травень, червень, липень, серпень і вересень можливі невеликі урагани. Відповідно, краще всього їхати на відпочинок в Домінікану саме з листопада по квітень.

Коли їхати в Домінікану необхідно вибирати і з урахуванням цін на відпочинок, в той чи інший час року. Незважаючи на те, що для гарного відпочинку там є все, що потрібно цілий рік, через дощі та урагани в літній період ціни на відпочинок там значно падають. А піднімаються вони в так званий «високий сезон», з листопада по квітень, а в лютому і березні до берегів Доміникани підпливають горбаті кити. Ну і, звичайно ж, відповідно, високі ціни на відпочинок у Домініканській Республіці будуть у період великодніх, новорічних та різдвяних свят, саме тоді приїжджає найбільше туристів.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.