Коли їхати на Кубу?

Опубликовал admin | Відпочинок | середа 20 березня 2013 20:35


Коли їхати на Кубу?

Острів Куба … цей райський куточок щорічно відвідують тисячі туристів з усього світу, нам він відомий ще з радянських часів. Слово «Куба» викликає в пам’яті такі приємні асоціації як пальми і море, нескінченний карнавал, свята і гостинні місцеві жителі, з якими нас пов’язує багаторічна дружба.

Отже, якщо у вас виникає питання про те, чи їхати на Кубу, неодмінно він повинен вирішуватися в позитивну сторону. На цьому острові, що омивається теплими течіями, не буває несприятливого для туристів пори року. Тому не важливо, коли краще їхати на Кубу. Хоча є свої особливості в кожному сезоні.

Якщо ви приїдете в травні – жовтні, то застанете дощовий сезон, а якщо в листопаді – квітні то буде сухо. Вибирати виключно вам. Захочете насолодитися видом справжнього тропічної зливи – будь ласка, тільки не варто нарікати, що за вікном вашого номера невпинно буде йти дощ. Цей природний феномен не буде радувати вас щодня, сонячних днів також буде достатньо. Температура повітря на даному казковому острові протягом усього року тримається від +25 до +28.

Знаючі люди, відповідаючи на запитання, коли їхати на Кубу, радять вибирати будь-який місяць з вересня по квітень. В даний час опадів практично не буває, а термометр за вікном ніби завмер на позначці +26 градусів. Якщо це вас влаштовує, то сміливо замовляйте путівки в будь-якій туристичній компанії. За тиждень казкового відпочинку, удвох ви заплатите близько 4,5 тисяч доларів. Сюди включено переліт, проживання, харчування та екскурсії з гідом, який говорить по-російськи. Яскравими враженнями від поїздки і приємними спогадами ви будете забезпечені на цілий рік.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.