Коли їхати до В’єтнаму?

Опубликовал admin | Відпочинок | середа 20 березня 2013 20:35


Коли їхати до В'єтнаму?

Головним достоїнством В’єтнаму як курорту є той факт, що тут можна відпочивати цілий рік. Це можливо через форми цієї держави. Витягнутість на 2 тисячі кілометрів уздовж меридіана впливає на погоду і клімат. Коли їхати до В’єтнаму? Істотні відмінності дозволяють вибрати місце для відпочинку в будь-яку пору року, тому що обов’язково є курор, який не перебуває в зоні дощів. На всій протяжності морського в’єтнамського узбережжя можна відпочивати в квітні-травні. Сухий сезон в ці місяці – на кожному пляжі.

В’єтнам поділяють на три зони залежно від клімату: Північний, Центральний та Південний. У кожному свої особливості. Так, коли краще їхати до В’єтнаму?

У Північному В’єтнамі спекотне літо триває з травня по жовтень, волога прохолодна зима починається в жовтні і закінчується квітнем. На курорти цієї кліматичної зони краще всього відправлятися в квітні-травні або жовтні-листопаді. Відсутність дощів і тепла вода в морі посприяє гарному відпочинку.

Дощі в Центральній кліматичній зоні починаються ближче до серпня, що набагато пізніше за інших районів, і стають інтенсивнішими в жовтні-листопаді, часом тривають до січня. Кращі місяці для купання і валяння на пляжі – травень, червень, липень.

Сухий сезон на півдні – це грудень – квітень. У цілому район відрізняється м’яким кліматом, так як сюди не проникають вітру з півночі, тому температура коливається протягом року в межах 3-4 градусів. Сезон дощів у В’єтнамі, в південній зоні, триває з травня по листопад.

Як і на будь-якому іншому курорті, ціни на відпочинок у В’єтнамі залежать від рівня готелю, періоду відвідин, надаваних послуг, кількості днів відпочинку. А якщо придбати палаючу путівку, то можна відпочити з комфортом у відмінному готелі за менші гроші, ніж спочатку планував.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.