Де краще відпочивати в Таїланді?

Опубликовал admin | Відпочинок | середа 20 березня 2013 20:35


Де краще відпочивати в Таїланді?

Прекрасне королівство Тайланд так і манить туристів красою своїх курортів, райських островів і історичної столицею – Бангкоком. Але вибрати доведеться що-небудь одне, тому багато туристи серйозно підходять до вирішення того, де краще відпочивати в Таїланді.

Де краще відпочивати в Таїланді любителям розваг

Спочатку поговоримо про запалювальних островах Тайланда. Звичайно, це острів Пханган, де туристи обов’язково візьмуть участь у приголомшливій вечірці Full Moon Party. Вона проходить на острові кожен місяць. Масштаби паті просто вражають, адже в ній беруть участь просто тисячі чоловік зі всього світла!

Курорт Патайя – ідеальне місце для захоплюючого відпочинку з масою розваг! Невимовні пляжі займають все узбережжя Патайї. Понеже вдень на райському пісочку, вночі ви поринете абсолютно в інший світ. Саме своїм нічним життям Патайя заслужила таку популярність серед туристів. А на Уокінг-Стріт вночі кожний знайде масу секс-розваг.

У перший або останній день подорожі радимо обов’язково відвідати столицю Таїланду _ Бангкок. Це по-справжньому криниця історичних пам’яток архітектури. Екскурсія по Бангкоку буде включати в себе різні пам’ятки, в тому числі і монастир Ват ПХО, який відомий статуєю Лежачого Будди. Це статуя є найбільшим зображенням Будди в цій позі. І зовсім поруч із Ват ПХО знаходиться храм Смарагдового Будди, який вважається головним священним місцем у Тайланді.

Де краще відпочивати в Таїланді – спокійний відпочинок

Серед островів для тихого і спокійного відпочинку найкраще підійде острів Ко Самет. На ньому практично не розвинена індустрія розваг, зате цінитель незайманої природи зможе насолодитися видом незайманих лісів, багатою флорою і фауною.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.