Чи потрібна в Мексику віза?

Опубликовал admin | Відпочинок | середа 20 березня 2013 20:35


Чи потрібна в Мексику віза?

В останні роки громадяни нашої країни істотно розширили географію своїх подорожей. Їх не лякає не зайва екзотичність, ні дальність перельотів. Але правила, що дозволяють в’їзд іноземцям, в кожній державі свої. Багато країн вже ввели безвізовий режим для громадян Росії. А чи потрібна в Мексику віза?

Електронне дозвіл

Ви цікавитеся стародавніми поселеннями майя, мрієте про відпочинок на знаменитому курорті Канкун або хочете побачити прекрасні пейзажі національних парків? Тоді вирушайте в Мексику. Тим більше, що з 2010 року відвідування цієї країни стало гранично простим.

Потрібно всього лише отримати електронний дозвіл. Для цього необхідно лише наявність закордонного паспорта. Отримати дозвіл на в’їзд можна абсолютно безкоштовно по інтернету.
Для цього треба зайти на сайт і заповнити анкету на отримання дозволу. Після цього вам присилають дозвіл, який залишається тільки роздрукувати. Пред’являється воно під час реєстрації в аеропорту. При в’їзді в Мексику потрібно просто заповнити міграційну карту. І протягом 180 днів можна насолоджуватися новими враженнями. Якщо з вами їде неповнолітня дитина, супроводжуваний одним батьком, знадобиться нотаріально завірений дозвіл другого.

Довгострокова віза

Якщо ви плануєте відвідувати цю країну неодноразово, то краще оформити довгострокову візу. Тим більше, що робиться це дуже швидко і недорого (візовий збір $ 36).

Потрібно заповнити анкету на сайті посольства, з фотографією 3х4, а через 3 дні можна їхати туди, зібравши необхідні документи:

 • оригінал закордонного паспорта;
 • копія 1-й стор закордонного паспорта;
 • копія діючих віз, в т. ч. мексиканської;
 • фінансові документи – довідка про зарплату або про стан банківського рахунку;
 • для неповнолітніх – свідоцтво про народження (ксерокопія) і дозвіл від батьків.
 • І будьте готові до того, що у вас візьмуть відбитки пальців, навіть у дітей.

  Також в Мексику потрібна віза для роботи і бізнесу. Ділова та гостьова віза коштує $ 134, робоча – $ 195.

  Взагалі, всі, хто займався оформленням мексиканської візи, одностайно стверджують, що важко знайти більш привітний персонал та швидке оформлення.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.