Які члени подобаються дівчатам?

Опубликовал admin | Відносини і Сім'я | середа 20 березня 2013 20:49


Які члени подобаються дівчатам?

Більшість чоловіків цікавить питання про те, які члени подобаються дівчатам. Це пов’язано з тим, що всі чоловіки хочуть відчувати себе справжніми мачо. І вони помилково вважають, що жінкам найбільше подобаються великі статеві члени. А насправді, який розмір члена подобається дівчатам?

Більшість жінок упевнені в тому, що розмір статевого члена не відіграє вирішальної ролі в досягненні ними статевого задоволення. Для жінок важливо більшою мірою вміння чоловіка користуватися своїм статевим членом, відчувати жінку і прагнути доставити їй максимум задоволення. Чоловік, що володіє великим членом, при відсутності вміння прислухатися до відчуттів своєї партнерки може заподіяти їй достатньо сильні больові відчуття. Це, погодьтеся, не сподобається жодній жінці.

Для жінки величезну роль грають не стільки фізичні, скільки психологічні відносини, що виникають між партнерами при сексуальному контакті. І саме тому абсолютна більшість жінок впевнені в тому, що важливий не розмір або форма члена, а взаємини між партнерами. Любов не можна виміряти довжиною статевого члена. І якщо жінка любить чоловіка, то для неї не грає ніякої ролі розмір його чоловічої гідності.

Але якщо чоловік не дотримується загальноприйнятих гігієнічних правил, то його член може викликати огиду навіть у гаряче люблячої його жінки. Голити чи статевий член чи ні – це справа індивідуальна, і стосується тільки чоловіки і його жінки. А ось регулярно купатися, міняти нижню білизну – обов’язок кожного поважаючого себе чоловіка!

Так що на питання про те, який член більше подобається дівчатам, можна відповісти так: «Нам подобаються наші кохані чоловіки.
І неважливо, якого розміру у них член. Головне, щоб вони завжди містили його в чистоті і вміли ним користуватися! ».


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.