Як зв’язати дівчину?

Опубликовал admin | Відносини і Сім'я | середа 20 березня 2013 20:49


Як пов'язати дівчину?

? Відео – “Як пов’язати дівчину”

Бондаж, або зв’язування – найпоширеніший вид садомазохізму. Французи називають сексуальне заковиванія «ligottage» (від слова ligotage – рабство, залежність). Безліч людей вважають зв’язування в сексі дуже збудливим, але бояться спробувати. А між тим, для чоловіків споглядання їх чарівною полонянки викликає надзвичайне збудження, а для жінок, неможливість рухатися, тягне за собою дивовижний досвід повільного оргазму.

Як правильно пов’язувати дівчину

Перед тим, як зв’язати дівчину в перший раз, необхідно деяку навчання бондажному сексу, так як перші аматорські спроби чреваті сильним болем, судомами і втратою ерекції і взагалі всякого сексуального бажання. Перше, що ви повинні вміти перш, ніж зв’язати руки дівчині (або інші частини тіла), це розрізняти протест через дійсно незручного положення (судома, незручно підвернулася пензель руки) від легкого обурення в екстазі. Якщо дівчина зі сльозами і ненормативною лексикою просить вас розв’язати її і викликати швидку – значить, ви десь помилилися і недогледіли. Придумайте собі кодове слово, яке буде означати припинення будь-яких дій через надмірну болю або небажання партнера.

Отже, розберемо, як правильно пов’язати дівчину з найменшим незручністю і пошкодженнями.

Один з видів бондажа, так званий «бордельного», це прив’язання кожної ноги і руки дівчини до ніжок ліжка. Під стегна партнерки можна підкласти пару подушок для зручності. Цей вид не вимагає особливої спритності, але деяким така «розгорнута» позиція заважає досягти вищої точки насолоди. Тому існують і інші види: розсунуті ноги при міцно пов’язаних за спиною руках, прив’язування до стільця або до стовпа, і так далі.

Поширена японське мистецтво сексуального зв’язування, іменоване шібарі. Об’єкт шібарі – завжди красиві молоді жінки, ця практика дуже популярна в мистецтві фотографії. Існує два види шібарі:

 • Карада (шнур обв’язує торс у вигляді сітки);
 • Сіндзо (шнур обв’язує груди, нагадуючи мотузяний бюстгальтер).
 • Головні точки для зв’язування, які підсилюють статевий потяг:

 • Зап’ястя;
 • Лікті (тільки не варто їх зводить силою дівчині за спиною – ще зламаєте);
 • Щиколотки;
 • Великі пальці рук і ніг;
 • Підошви ніг.
 • Чим пов’язувати

  У плані вибору матеріалу для зв’язування кожен любитель м’якого і жорсткого БДСМ діє по-своєму: резинки, шкіряні шнурки і пояси, клапті одягу, м’яка мотузка, шовковий шнур – підійде все. Деякі оригінали використовують справжні гамівні сорочки для більшого антуражу, тому згодиться все. Багато хто використовує грубі ланцюга, наручники і кайдани, але в цьому випадку краще переконатися, що залізо не викличе зараження або алергії на шкірі. До того ж, подібні жорсткі фіксатори не створюють потрібного стискування, на них досить неприємно лежати, а відкрити їх в екстреному випадку виходить не завжди швидко. Ви можете навіть пов’язати дівчину скотчем або пластиром, але ось віддирати потім клейкі стрічки зовсім неприємно.

  Додаткова вязка

  Крім зв’язування рук, ніг, грудної клітки і грудей, деякі шанувальники жорсткого сексу практикують зав’язувати партнерці очі і рот. І, якщо очі дівчині можна зав’язати будь-яким шарфом, ліпшим під руку, то з ротом потрібно бути акуратніше. По-перше, варто потурбуватися чистотою того, що ви кладете в рот полонянці. Не варто пхати між зубів ганчірку, облиту пестицидами або гумову кульку, що побував до цього невідомо де. Тільки чисто і практично! По-друге, не потрібно повністю позбавляти даму здатності говорити, дівчина завжди (!) Повинна мати можливість подати знак, якщо щось відбувається не так. Нехай це буде потрійний стукіт трохи вільним кулаком, або похрюкування-постогнування азбукою Морзе, але умовний знак завжди повинен бути. До того ж, ні в якому разі не можна обв’язувати небудь навколо шиї, навіть якщо дівчина вас просить. Якщо вже їй так кортить, придушити її злегка рукою, але ніяких шнурів на шиї бути не повинно!

  Що стосується підвішування пов’язаної дівчини, то це справа справжніх майстрів БДСМ-а. Уміло зафіксувати партнерку, а потім ще й підняти її на гачках або іншої установці так, щоб не було небезпеки для органів і кінцівок – цьому варто вчитися. Крім того, в цілях безпеки не практикуйте цей вид БДСМ з незнайомими людьми або в нетверезому стані. Не залишайте також партнерку пов’язаної більше, ніж на 30-40 хвилин.

  Якщо вам цікаво побачити наочно, як зв’язати дівчину, відео з майстер-класом БДСМ вам надасть таку можливість.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.