Як зняти дівчину?

Опубликовал admin | Відносини і Сім'я | середа 20 березня 2013 20:49


Як зняти дівчину?

Можливо, наші поради, як правильно зняти дівчину не будуть нові для когось. Наша мета – пояснити, як зняти дівчину на ніч, без всяких подальших зобов’язань, максимальному числу потенційних альфа – самців. Багато молодих людей часто втрачаються в ситуації, коли хочуть зняти дівчину. Стаття буде носити суто чоловічий характер і не рекомендована до прочитання дівчатами. Якщо ви – хлопець, то перед прочитанням переконайтеся, що через вашого плеча не визирає представниця прекрасної половини людства. Приберіть всіх дівчат, дівчаток і жінок від екрану! Ми не повинні допустити витоку інформації, жінки повинні залишатися в невіданні наших підступних методів! Вистачить попереджень і напускною жахів. Почнемо!

Як зняти дівчину в клубі красиво

Всі правила, як знімають російських дівчат, можна звести до п’яти основних пунктів. Докладніше про кожне з них ви можете прочитати нижче. Як зняти на вулиці дівчину ми розповідати не будемо – давайте внесемо в наше життя трохи більше моралі!

Наше перше правило – якісний понт. Так, саме понт допоможе вам зняти дівчину в найкоротші терміни! Виходячи на полювання, не економте на своїй зовнішності – одягніться так модно, як можете. Дорогі черевики з натуральної шкіри, сорочка і штани від відомого модельєра, куртка D & G – все це створить серйозний портрет.

Другим правилом ми призначимо наш транспорт. Зняти дівчину, приїхавши в клуб на велосипеді, представляється малоймовірно. Ви повинні вселити своїй жертві довіру, що перед нею – серйозна людина, дуже заможна і стильний. Зрештою, вам на чомусь треба буде транспортувати дівчину до місця вашого майбутнього контакту!

Але машини немає. І що, тепер дівчину зняти неможливо? Підключіть своїх друзів, напевно хтось із них володіє пристойним авто і здатністю входити в положення. Якщо друзі не можуть допомогти вам знайти автомобіль на ніч, то доведеться трохи поламати комедію. Вас врятує таксі і трохи артистизму – мовляв, у клуб на тачці не їжджу, боюсь, якісь злі люди зіпсують мій Бентлі (відчуваєте?) Із заздрості, поки я в клубі.

Третє правило якісного знімання дівчини – фурнітура.
Дрібниці, з яких складається образ. Наприклад, дорога запальничка і сигарети. Безинтересно погляд. Сидіть біля барної стійки, такий весь втрачений і незацікавлений ні в чому. Заїхав в клуб випадково, від нічого робити чи краще – відпочити, зовсім бізнес замучать.

Після, щоб зняти дівчину в клубі, необхідно почати звертати увагу на цікаву вам даму. Не сильно, але так, щоб вона це помітила. Методично обстрілювали її поглядом, оцінюйте, контрольний – у голову, в очі жертві. Вона ваша на 50%.

Чоловіки часто заганяються по темі, що не знають, як заговорити з дівчиною. Будьте сучаснішою, вона сама заговорить з вами! Якщо ні, то не перша і не остання. Дівчат навколо багато – просто обстрілювали інших. Пам’ятаєте, у дівчат теж є конкуренція, швидше за все ваша потенційна жертва використовує свій, можливо, останній за ніч, шанс.

Четверте правило. Щоб зняти дівчину, потрібен цікава розмова. Але в цікавому розмові з дівчиною головне не зміст, а ваше вираз обличчя. Покажіть свою зацікавленість усім, про що вона вам говорить, спробуйте підтримати її теми. Неохоче, бо вам же нецікаві справи простих людей – ви істота вищого порядку.

Почніть ненав’язливо, але розумно рекламувати себе хорошого. Мовляв, перше (відчуваєте, знову?) Вищу освіту я отримав давно … бла-бла-бла. Цікаві історії зі студентського життя, пару байок для затравки і … пауза. Ви різко замовкли, припинивши оповідання свого життя. За статистикою, 146% дівчат у цей момент зможуть запитати тільки одне – а чим ви зараз займаєтеся? Працюєте ким, містер? Не втрачайте особи і не менжуйтесь, пояснюючи, хто такий сисадмін середньої ланки. Трохи напускною таємничості й поблажливості. «Та так. Дурницею всякої … ». І – посмішка, заробіть посмішкою розташування. Ви майже зняли дівчину!

Завершальний штрих знімання дівчини. П’ятим пунктом, аки верхівкою злодіяння, ми призначимо чайові. Здорово, якщо у вас повні кишені хрустких купюр. А що, якщо зняти дівчину за 20 баксів? Легко. Звичайно, особливо в барі не посидиш, на такі-то «гроші», але наша мета – зняти дівчину, а не напитися до кольок у животі. Залиште 10 доларів на чай. З самим зневажливим виразом обличчя, яке тільки можете відіграти, ніби ці гроші вам огидні своєї нікчемністю.

У цей момент ви повинні завершити нашу угоду з наївністю. Поверніться до дівчини, загляньте з хитринкою в очі і запропонуйте їй ненав’язливо, мовляв, чи не бажаєте міс, ви оцінити моїх акваріумних рибок? Природно, да! Що ж ще залишається робити в три години ночі двом дорослим, малознайомим людям!

Можливо, зняти дівчину у вас не вийде з першого разу. Але хто сказав, що на цьому життя закінчене? Не опускайтеся до думок, як зняти дівчину в інтернеті, як полегшити собі з’їм чому – небудь. Просто практикуйтеся побільше, кожен похід в нічний клуб надасть вам масу шансів, щоб зняти дівчину якісно. Головне – результат, а він нам потрібен не більше 1 разу за ніч. Так що навіть якщо ваш метод, як зняти дівчину в клубі працює з імовірністю 5% – хто заважає обробити 20 дівчат? Вчіться лише фільтрувати динамо-машин і клінічних дів – інакше доведеться запастися куди більш ніж двома десятками баксів для пафосних кидків на стійку.

Отже, тепер ви знаєте, як швидко зняти дівчину. Дерзайте, оттачивайте свою майстерність і не забувайте розповідати нам про свої подвиги в коментарях до статті!


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.