Як задовольнити чоловіка?

Опубликовал admin | Відносини і Сім'я | середа 20 березня 2013 20:49


Як задовольнити чоловіка?

v Відео – “Як задовольнити чоловіка”

Деякі жінки вважають, що головне – залишатися собою, тоді їх будуть любити по-справжньому. Воно-то може і так, але ось у ліжку грають за іншими правилами. Тут потрібно бути талановитою актрисою, перевтілюючись з ангела в демона, насиченою, яскравою, звабливої коханкою. Тоді чоловік не тільки стане найбільш люблячим і романтичним, але і зробить для вас, що завгодно. Навіть зірочку з неба дістане. Отже, як задовольнити чоловіка в ліжку?

Що йому сподобається

 • Експерименти. Наповніть ваш секс різноманітністю, інакше він стане нудним.
 • Проявляйте ініціативу, він це оцінить і швидко збудиться.
 • Не бійтеся бути трохи вульгарною і розкріпаченої, чоловік сприйме це не як непристойність з вашого боку, а як впевненість у своїй сексуальності.
 • Покажіть йому, що насолоджуєтеся сексом, відчуваєте величезне задоволення. Стогніть, як можна більше говоріть з ним про інтимну близькість, проводячи час, в обіймах один одного.
 • Використовуйте позу наїзниці. Зведіть його з розуму своїми рухами, плавно згинаються зі стогонами. Міняйте пози, закидайте йому за шию свої ноги, обхоплюйте його стегна, фантазуйте.
 • Не забувайте і про нижню білизну. Воно має бути красивим і сексуальним, бажано, його улюбленого кольору. Можливо, йому сподобаються панчохи.
 • Доставте йому невимовне задоволення оральним сексом. Кожен чоловік любить, коли дружина задовольняє чоловіка таким чином. Ваш улюблений прийде в справжнє захоплення.
 • Швидше за все, ваш коханий соромиться сказати, що йому хотілося б зайнятися з вами анальним сексом. Він навряд чи зможе не оцінити такий жест з вашого боку.
 • Як задовольнити чоловіка в сексі? За допомогою пристрасного шепоту про почуття, відчуття. Шепочіть йому на вушко, і він заведеться моментально.
 • Прислухайтеся до своєї інтуїції, вона підкаже вам, що саме сподобається вашому чоловікові, адже ви знаєте його, як ні хто інший і відчуваєте, як він реагує на ваші дії.

  Ерогенні зони

  На його тілі є особливі місця, торкаючись до яких, можна принести йому найяскравіші відчуття. Дуже ерогенні губи і язик. Почніть з поцілунків, торкайтеся його особі, гладьте волосся, можете зробити масаж скронь. Подушечками пальців, легенько проведіть по шиї, ласкаво поцілуйте соски. На грудях у чоловіка є безліч нервових закінчень.

  Задійте нігті, проведіть ними по спині уздовж хребта, трохи дряпаючи шкіру. Між лопатками знаходиться сама чуттєва зона, якщо не знаєте, як задовольнити чоловіка, згадуйте про цю ділянку, цілуйте його і покусувати. Ну а щоб довести його до повного екстазу, пестіть його статеві органи, вони самі ерогенні.

  Коли шлюб триває вже не один рік, секс стає не цікавим і звичним. Але все у ваших руках, ви можете освіжити почуття спонтанністю. Займіться любов’ю в незвичне для вас обох час у незвичному місці. Можете подивитися на практиці, як задовольнити чоловіка. Відео, якими повний інтернет нададуть вам цю можливість.

  Не допустіть головну помилку багатьох жінок! Ніколи і ні за яких обставин, не принижуйте його чоловічу гідність. Навіть не жартуйте з цього приводу. Якщо ви хоч раз скажете, що у нього невеликий або смішний пеніс, він зненавидить і вас, і себе. Це дуже важка тема для чоловіків, розмір для них важливіше, ніж може здатися на перший погляд.

  Чи готові ви піти на все це заради свого чоловіка, вирішувати вам. Любіть, даруєте радість і насолоджуйтеся один одним!


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.