Як розвести подругу?

Опубликовал admin | Відносини і Сім'я | середа 20 березня 2013 20:49


Як розвести подругу?

Про що піде мова? Якщо передати в двох словах, то можна сказати так: про вас, дорогі хлопці, і про дівчат. Про кохання вже написано багато, писали і у віршах і в прозі, про секс також досить доступної інформації. Але сьогодні цікавить інше: хто з вас розвів подругу на секс? І чи є для цього рецепти? Питання, звичайно, пікантний, але якщо у відповіді на нього потребують, значить потрібно його розглянути.
Обмовимося відразу, мова не буде йти про те, щоб юну леді напоїти спиртними напоями, все повинно бути під контролем розуму і приємно для вас обох.

Перше враження

Отже, ви зібралися на побачення, будуєте в думках великі плани на вечір, вже мрієте поділитися радою з одним на тему: як я розвів подругу. Мами сьогодні вдома не буде, а, значить, і не буде за вами контролю. Ось і довгоочікувана зустріч, а вас наче підмінили. Ви починаєте щось мимрити, і розмова у вас не в’яжеться, всі плани руйнуються.

Наша вам порада, навчитеся, в першу чергу, говорити, говоріть про все: погоду, друзях, концертах і фільмах. Але тільки виконуйте одну умову: дівчині ці теми мають бути теж приємними і цікавими. Покажіть дівчині, що ви упевнений в собі хлопець, щоб у неї склалося враження, що вона буде за вами, як за кам’яною стіною у всіх ситуаціях.

Як розвести подругу

Покажіть своїй подрузі, що ви юний романтик, вони люблять таких і вважають, що саме такі чоловіки можуть розкрити в них жіночу таємницю і загадку їхньої душі. Розкрийте при бесіді свою душу і будьте оригінальним. Розкажіть, щоб увійти до дівчини в довіру про себе, розпитайте про неї. Задавайте питання так, щоб вона відповідала не тільки «так» і «ні», а давала повний, цікаву відповідь. Так швидше у вас зав’яжеться розмова. Припасіть для себе кілька цікавих, бажано смішних, історій. Якщо деякий час вам буде не про що говорити, то ви зможете їх розповісти. При розмові не задавайтеся постійно питанням: як розвести подругу? Ведіть себе природно і думайте тільки про те, про що говорите. На побачення поспішайте якщо не з букетом, то хоча б з однією великою і красивою трояндою. Дівчата завжди раді квітам.

Якщо у вас є можливість, то запросіть її в кафе або ресторан на чашечку кави. Музика та інтимна обстановка вас зблизять. Якщо на вулиці тепла і гарна погода, тоді можна просто прогулятися по вечірньому місту. Мерехтіння яскравих вогнів додасть вам гарного настрою.

У тому випадку якщо у вас є своя машина, запропонуйте своїй подрузі виїхати за місто. Вдвох або з компанією друзів вам буде цікаво на природі. Ви можете влаштувати собі пікнік, а також поїхати на річку чи озеро, щоб скупатися в спекотний день. Ідеальний варіант – море. Тут можливо багато чого: позасмагати, покупатися, прогулянки на яхті. І всі ці розваги будуть проходити з вами і вашою дівчиною.

Подальші дії

І ось, між вами досягнуто довіру. Ви можете разом помріяти про те, як кожен з вас бачить майбутнє або, наприклад, щоб ви робили, якби у вас було дуже багато грошей. При цьому можна краще пізнати людину і заслужити в нього довіру. Слово за слово, і можна перейти до питань сексу. Спочатку відсторонено, ненароком торкнутися те чи інше питання. Якщо тема ця буде підхоплена, то можна зупинитися і на питаннях особистого характеру.

Якщо хлопець розвів подругу на секс, значить, він добре відчуває характер дівчини, має до неї відмінний підхід і володіє тими якостями, які притаманні справжньому чоловікові. Тому будьте делікатними, якщо ваша дівчина не проти, то ви в її очах саме та людина, в якому вона бачить своє майбутнє.

І наш останній рада. Ніколи не замислюйтесь про те, щоб для сексу дівчину напоїти. Краще підвищте свій інтелектуальний рівень і свій розвиток. Якщо ви нормальний хлопець, то обов’язково будете користуватися успіхом у представниць протилежної статі. Ми багато варіантів підказали вам для здійснення вашої мрії. Вперед!


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.