Як продовжити статевий акт?

Опубликовал admin | Відносини і Сім'я | середа 20 березня 2013 20:49


Як продовжити статевий акт?

Секс, безперечно, є значущою складовою життя як чоловіки, так і жінки. Тривалість статевого акту – один з важливих компонентів цього процесу. Передчасне сім’явипорскування негативно позначається на психологічному стані обох партнерів. У жінки виникає почуття незадоволення, а у чоловіка – почуття неповноцінності. Постійне невдоволення один одним може привести до розриву відносин. Тому для деяких чоловіків актуальним є питання про те, як продовжити статевий акт.

Перш за все, важливо розуміти, що на тривалість статевого акту впливають безліч чинників: стрес, спосіб життя, довгий стриманість, темперамент чоловіка, настрій. У рідкісних випадках причиною передчасного сім’явипорскування є захворювання. Причини цього статевого розладу часто виключно психологічні.

Якщо у вас виникла проблема з контролем оргазму, не варто відразу бігти до сексопатолога. Кошти, щоб продовжити статевий акт, існують самі різні, починаючи від зміни ставлення до сексу, закінчуючи застосуванням лікарських препаратів.

Що впливає на тривалість статевого акту

Спосіб життя безпосередньо впливає на якість сексу. Необхідно переглянути свій спосіб життя і режим харчування. Слід більше часу приділяти фізичним навантаженням, частіше бути на свіжому повітрі. Крім того, рекомендується відмовитися від жирної і гострої їжі, додати в раціон свіжі овочі і фрукти. Не варто забувати, що нікотин, кава і алкоголь – вороги для статевої сфери, тому не варто зловживати ними.
Також не рекомендується займатися сексом на повний шлунок. Прийом їжі безпосередньо до сексу погіршить ерекцію чоловіки.

На час сім’явипорскування впливає і частота статевих актів. Чим рідше у вашому житті буде секс, тим швидше настає оргазм. Крім того, тут важлива і психологічна складова – чим більше чоловік утримується, тим складніше йому себе стримувати. Досить часто регулярний секс усуває проблему швидкого сім’явипорскування.

Цей же принцип задіюється і при повторному статевому акті. Розрядка чоловіки при другому коитусе настає значно довше, тому це може допомогти довести вашу партнерку до оргазму.

Як продовжити час статевого акту

В вирішення проблеми швидкого сім’явипорскування може допомогти тимчасове припинення фрікций. Збудження в жінки не ослабне, а як тільки ерекція починає знижуватися, необхідно відновити руху. Цим способом можна значний час відтягувати настання оргазму. Крім того, можна перейти до оральних пестощів або змінити позу, поки збудження спаде. Це не тільки різноманітить статевий акт, але і продовжить його час.

Жінки не завжди знають, як продовжити чоловікові статевий акт. Допомога партнерки є вкрай корисною. У жінки є можливість не тільки психологічно допомогти чоловікові, але й активно впливати на час статевого акту. При перших ознаках наступаючого оргазму можна натиснути пальцем на голівку пеніса, в тому місці, де вона зростається з вуздечкою, тим самим перервати збудження. Крім того, пози, в яких партнерка знаходиться зверху, дозволяють жінці контролювати ритмічність і силу рухів, глибину проникнення, тим самим віддаляючи час наближається оргазму.

Презерватив є не тільки самим доступним методом контрацепції, але і знижує чутливість голівки пеніса, внаслідок чого час ерекції збільшується, а сім’явиверження відтягується. Деякі рекомендують надягати два презервативи, тим самим ще більше знижуючи чутливість чоловіки, але варто пам’ятати, що шанс порвати другий презерватив вельми великий. Той же ефект можна досягти, змащуючи голівку члена місцево-анестезуючими мазями.

Досить часто невелика кількість алкоголю позитивно позначається на тривалості статевого акту. Це пов’язано з тим, що алкоголь притупляє чутливість і уповільнює реакцію організму. Варто відзначити, що в пиві міститься бром, який служить гарним заспокійливим засобом. Вино теж є вдалим варіантом. Доведено, що вино збільшує час ерекції і підвищує збудливість жінки. Тому келих вина за вечерею може бути не тільки хорошим аперитивом, але й засобом, як продовжити статевий акт.

Продовжити статевий акт: народні засоби

Давно доведено, що корінь женьшеню чудово допомагає при проблемах в статевого життя. Його можна знайти в будь-якій аптеці, настоянку женьшеню рекомендується пити регулярно вранці до їжі. Крім того, зелений годину з мелісою служить заспокійливим засобом, що знижує чутливість організму.

Якщо ви любите працювати зі своїм тілом, то вам можуть стати в нагоді техніки йоги, які вчать контролювати сім’явипорскування, за рахунок напруження і розслаблення м’язів статевого члена.

Багато чоловіків, які намагаються справити з цією проблемою, шукають в інтернеті відео як продовжити статевий акт. Дійсно, існують відео-уроки, учащие контролювати оргазм. Відео навчить вас не тільки спеціальним технікам та вправам, допомагає продовжити статевий акт, але й трохи зніме тривогу.

Як продовжити статевий акт: безкоштовні поради

Психологи вважають, що найкращим способом продовжити статевий акт служить перемикання уваги з збудження на речі, абсолютно не збуджують. При такому методі головне – не перестаратися, щоб ерекція не зникла зовсім.

Швидке досягнення оргазму не повинно бути причиною для депресії і поганого настрою, адже такий стан може швидко перерости в почуття неповноцінності. Важливо, щоб у вирішенні цієї проблеми брали участь обидва партнери, це знижує тривогу і є більш продуктивним способом.

І, звичайно, передчасне сім’явивергання не повинно стати причиною відмови від сексу. Тому регулярно займайтеся сексом з коханою людиною, міняйте спосіб життя і звички, експериментуйте і будьте впевнені в собі, і питання, як продовжити статевий акт перестане бути актуальним.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.