Як продовжити ерекцію?

Опубликовал admin | Відносини і Сім'я | середа 20 березня 2013 20:49


Як продовжити ерекцію?

Інтимне життя людини дуже важлива для здоров’я та душевної рівноваги. Наша сьогоднішня стаття розповість чоловікам про те, як продовжити ерекцію. Хочете доставити вашій партнерці більше задоволення? Тоді не закривайте цю сторінку і дочитайте матеріал до кінця! Отже:

Довга ерекція. Правила та принципи

Як продовжити ерекцію у чоловіків? Хороше питання для тих, хто в сексі забуває про те, що стадії отримання сексуальної насолоди у чоловіків і жінок відрізняються. Жінкам характерно отримувати кілька оргазмів за час одного статевого акту. Чоловік отримує пік насолоди, тільки довівши все до переможного кінця. Деякі представники сильної статі не витримують довгого натиску і вивергають насіння раніше, ніж хотілося б жінці. Звідси і стільки проблем, пов’язаних з сексуальним життям пари.

Говорячи про причини проблеми раннього сім’явиверження, слід зазначити, що жодна з них не пов’язана з розладом статевої системи або неправильним будовою органів. В основному, це або проблема тривалого утримання від сексуальних контактів, або недосвідченість молодої людини у сфері сексуальних відносин.

Існує маса способів, які покликані допомогти вирішити проблему передчасної еякуляції, яка приймає вид серйозного сексуального розладу, якщо виникає періодично. Як продовжити час ерекції:

 • Перш за все, потрібно дуже добре прислухатися до своїх відчуттів. Пам’ятайте про те, що ви в силах контролювати свої відчуття і в потрібний момент, можете знизити рівень збудження, не довівши при цьому себе до сім’явиверження. Багато радять подумати про щось відверненому в самий відповідальний момент, і тоді збудження відступить, і ви зможете продовжити насолоджуватися процесом статевого акту. Однак, для цього методу потрібна тренування, адже так складно про щось думати, якщо ви перебуваєте на піку найсильніших відчуттів.
 • Вельми дієвий метод продовження ерекції зводиться до наступного. Під час близькості до еякуляції слід вийняти статевий член з піхви партнерки. У народі метод називають “Стоп-старт”. За допомогою цього способу можна продовжити ерекцію настільки, наскільки вважаєте за потрібне. Пам’ятайте, однак, про те, що часті переривання можуть залишити вас без сил, і статевий акт не буде закінчений належним чином.
 • Чисто механічний метод продовження сексуального задоволення зводиться до наступного. Перед моментом еякуляції необхідно стиснути голівку пеніса двома пальцями знизу, а третім зверху. Стиснення повинно бути досить ефективним. Це можете робити ви, а може ваша партнерка. Почекайте секунд 30 і можете продовжувати статевий акт. Даний метод чудово поєднується з методом “Стоп-старт”.
 • Хімічний спосіб продовження ерекції зобов’язаний своїм існуванням спеціальним кремам і презервативам, які діють як анестетик, тобто позбавляють орган чутливості. Презервативи, що володіють товстою оболонкою, також дають можливість продовжити статевий акт.
 • Якщо ви хочете досягти оргазму з вашою партнеркою в один час, вам необхідно збільшити час прелюдії до сексу. Доведіть свою партнерку до стану близького до оргазму оральним методом або руками, а потім приступайте до вагінального сексу. Напевно, ви зможете досягти піку відчуттів разом.
 • Подаруйте максимум уваги своїй партнерці. Постарайтеся зробити так, щоб вона отримала задоволення від статевого акту. Пам’ятайте про те, що ваша мета – це спільне задоволення.

 • Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.