Як порвати целку?

Опубликовал admin | Відносини і Сім'я | середа 20 березня 2013 20:49


Як порвати целку?

Питання «Як порвати целку?» (по-науковому цей процес називається «дефлорація») має два аспекти – фізичний і психологічний.

Ні в якому разі не можна недооцінювати вплив психологічного чинника. Дівчина повинна бути морально готова до втрати невинності і повністю довіряти своєму партнерові.

У фізичному плані статевий акт при дефлорації мало чим відрізняється від звичайного. Тільки, внаслідок проникнення статевого члена чоловіка у піхву, відбувається розрив дівочої пліви, що може викликати хворобливі відчуття і незначна кровотеча у жінки.

Тому, щоб біль і крововтрату при дефлорації звести до мінімуму, важливо знати, як правильно порвати Цьолко. Будьте акуратні, поставтеся з ніжністю до Вашої невинної дівчини.

Як порвати целку дівчині

 • Створіть у кімнаті відповідну атмосферу (тиха повільна музика, приглушене світло, велике ліжко з духмяними простирадлами – можна навіть пелюстки троянд розкидати, словом, все, що здатне розслабити і заспокоїти).
 • перед дефлорації дівчина повинна бути досить збуджена, щоб зволожити піхву. Чим більше мастила, тим легше буде проникнення. Тому тут в хід можна пускати будь-які ласки і ніжні слова. Під час ласк дуже добре було б акуратно ввести палець в піхву, імітуючи руху члена, щоб дівчина потихеньку звикла до присутності стороннього тіла всередині себе.
 • Тепер можна переходити, безпосередньо, до статевого акту. Медики вважають кращою позою для дефлорації місіонерську (жінка лежить на спині з широко розсунутими ногами, зігнутими в колінах, чоловік – зверху). Під таз дівчині можна підкласти подушечку, головне, щоб обом партнерам було зручно.
 • Повільно введіть головку члена в піхву, поки не відчуєте перешкоду. Продовжуйте пестити дівчину, нехай розслабиться.
 • Далі одним впевненим поштовхом (але ні в якому разі не різким і не грубим) спробуйте подолати перешкоду. У більшості випадків, особливих зусиль для розриву дівочої пліви прикладати не потрібно.
 • Коли перешкода буде подолана, замріть на деякий час. Нехай дівчина свикнется з вашою присутністю усередині себе. Нехай затихне біль, якщо вона була. Ваша місія в цей момент – відновити ласки, щоб згаслі в момент дефлорації збудження спалахнуло з новою силою.
 • Тільки тоді, коли ви побачите, що партнерка знову розслабилася і почала збуджуватися, можна почати рухатися і закінчити статевий акт.
 • І пам’ятайте, статевий акт, як такий, не терпить поспіху. А поспіх при дефлорації може призвести до посилення хворобливих відчуттів у дівчини, і звести нанівець всі ваші старання бути галантним кавалером і уважним коханцем.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.