Як поліпшити сперму?

Опубликовал admin | Відносини і Сім'я | середа 20 березня 2013 20:49


Як поліпшити сперму?

Ще не так давно вважалося, що в безплідді завжди винна жінка. Але в даний час встановлено, що жіночий фактор є причиною безпліддя у 40% випадків, чоловічий фактор також становить 40%. У 10% випадків безпліддя обумовлено одночасним наявністю проблем зі здоров’ям у обох подружжя, а в інших 10% причину безпліддя встановити не вдається.

Причин чоловічого безпліддя дуже багато і серед них основною є низька якість сперми, що виявляється в низькій рухливості сперматозоїдів, зниження їх загальної кількості, терміну їх життя. Тому питання про те, як поліпшити сперму, її склад, якість хвилює велика кількість сімейних пар.

Як поліпшити якість сперми

Поліпшити якість сперми і тим самим підвищити ймовірність настання зачаття цілком можливо. Природно лікування має призначатися лікарем, тому нерідко в ході його використовуються гормональні препарати. Але важливу роль, що дозволяє поліпшити сперму (якість, рухливість морфологію сперматозоїдів), відіграє правильне харчування, дотримання режиму дня і деякі інші нескладні правила.

Замислюючись над тим, як поліпшити якість сперми, оцініть, як ви харчуєтеся і що п’єте, який режим дня дотримуєте.

У багатьох випадках погіршення якості сперми обумовлюється наявністю у чоловіка високого рівня жіночих статевих гормонів. Це нерідко спостерігається в осіб, які страждають ожирінням (жир продукує синтез естрогенів) або вживають в значних кількостях і часто пиво. Цей алкогольний напій містить у своєму складі велику кількість фітоестрогенів (речовини рослинного походження, близькі за своєю будовою та функціями до жіночих статевих гормонів). Таким чином, для відновлення нормальної якості сперми важливо відмовитися від вживання пива (а також інших алкогольних напоїв), нормалізувати вагу тіла.

Для нормального процесу дозрівання сперматозоїдів необхідно щоб температура в яєчках була трохи нижче температури тіла (саме тому вони винесені природою назовні і поміщені в мошонку). Тому чоловікам шкідливо часто й подовгу паритися в лазні, відвідувати сауну.

Чоловікам не слід носити обтягуючі труси, вузькі брюки, тому при цьому мошонка притискається до промежини і відбувається підвищення температури яєчок. Крім цього вузьке білизна викликає здавлювання насіннєвий артерії, що живить яєчка.

Поліпшити якість сперми, можна і збагативши свій раціон вітамінами і мікроелементами. Для цього слід щодня і в достатніх кількостях їсти овочі та фрукти. Корисна будь-яка зелень (кінза, петрушка, селера). Крім цього для нормального дозрівання сперми організму необхідний цинк, який у великих кількостях міститься в морепродуктах і пшеничних висівках. За порадою лікаря можна приймати полівітамінні препарати, що містять у своєму складі аскорбінову кислоту, вітамін Е і фолієву кислоту.

Як поліпшити смак сперми

Багатьом жінкам цікаво і як поліпшити смак сперми, адже оральний секс вже давно став звичайним явищем для більшості пар.

Поліпшити смак сперми можна правильно підібраною дієтою, яку жінка «призначає» своєму коханому. Наприклад, кілька шматочків ананаса або склянку ананасового соку надають спермі деяку солодкуватий і легкий аромат цього фрукта. Взагалі поліпшити смак сперми можуть будь-які види фруктів (манго, персик, ківі, диня тощо), крім зелених яблук. Останні втім, не погіршують смак сперми, а роблять її просто позбавленою смаку.

Поліпшити якість сперми допомагає і зелень (петрушка, кріп, селера). А ось капуста і спаржа різко погіршують смакові якості сперми, надаючи їй неприємний специфічний запах і присмак. Таким же ефектом володіють і молочні продукти.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.