Як показати член?

Опубликовал admin | Відносини і Сім'я | середа 20 березня 2013 20:49


Як показати член?

У відносинах між людьми немає однозначних порад, як поводитися в тій чи іншій ситуації, що сказати, або як поступити. Тому що всі люди дуже різні і в однакових ситуаціях їх поведінка буде різнитися.

Ще більш складно сказати щось визначене про відносини хлопця і дівчини: як перший раз роздягнутися, як подивитися на її груди або як показати член дівчині.

Що має значення

Тут має значення абсолютно все – наскільки ви близькі з нею. Навіть якщо у хлопця і дівчини не було сексуальних контактів, вони могли настільки довго обговорювати цю тему (наприклад, в інтернеті), що роздягтися в присутності дівчини і показати свій член буде цілком природно.

В іншій ситуації, якщо хлопець з дівчиною перший раз вступають в близький контакт (тобто щось більше, ніж поцілунки і дотику) реакцією багатьох дівчат на статевий член буде – збентеження. І зовсім не важливо, скільки до цього у дівчини було партнерів і наскільки вона розкута. Просто, це природна реакція людини. Але при всьому збентеженні дівчини в теж час і дуже цікаві. Все одно, навіть якщо дівчина відвернеться, перед цим вона кине погляд на член. У таких неоднозначних випадках – коли не відома реакція людини, є пару варіантів.

Як побороти збентеження

Можна показати член дівчині при дуже поганому освітленні. Перевага в тому, що дівчина навіть якщо розгубиться або зніяковіє, то буде відчувати себе комфортніше, ніж при сильному освітленні. Можна якимось питанням дізнатися реакцію на своє ще не досконале дію. Якщо відповідь буде категоричний і жорсткий – почекаєте. А якщо дівчина задумається, скаже: «Ну … е …» – це сигнал до позитивному настрою.

Буває ситуації, коли хлопець чи дівчина незаймані, тоді треба проявляти більше почуття такту. Не дивлячись на те, що майже вся молодь зараз користується інтернетом, і всі надивилися на дітородні органи обох статей, це нічого не змінює. Це все одно, що вчитися плавати або танцювати по книзі, а потім прийти в басейн або на дискотеку.

Як впоратися

У цьому випадку треба застосувати всі методи – і поцікавитися (не безпосередньо, звичайно, прямота в даному випадку – ваш ворог). Навіть якщо ви отримали однозначну відповідь – так, не поспішайте показувати свій член дівчині. Краще трошки потягнути час з одного боку, це дасть дівчині можливість бороти збентеження. З іншого боку – не забуваємо про найсильніший фактор – жіноча цікавість. За ті кілька хвилин, що ви потягнете час, цікавість уже пересилить збентеження або незручність. І обом від цього буде комфортніше.

Хотілося б ще раз відзначити, що ситуації бувають різні, наприклад, дівчину може просто розсмішити малюнок на трусах хлопця і важливість моменту буде втрачена, або хлопець зніяковіти, не знаючи, чим викликаний сміх.

Сподіваємося, наша стаття розповіла вам про те, як показати член і як вести себе в подібній ситуації.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.