Як почати секс?

Опубликовал admin | Відносини і Сім'я | середа 20 березня 2013 20:49


Як почати секс?

Діти виростають, і в певний момент їх починає цікавити сексуальні взаємини. Природно, з’являються питання. Наприклад: як почати секс. Начебто нічого складного, але це для дорослих, а для підлітків все інакше. Адже вони хочуть не вдарити в бруд обличчям, здатися досвідченими і усезнаючими. Тому, нижче ми вирішили дати кілька порад на цю тему. Сподіваємося, вони будуть корисними.

Коли і де

Коли починати статеве життя, кожен з підлітків повинен вирішувати індивідуально. Не варто прислухатися до порад друзів, подаватися на вмовляння хлопця чи дівчини, та й поспішати, теж не варто. Це має бути ваше рішення. Адже перший досвід може виявитися і невдалим, що може відкласти відбиток на сприйняття сексу в подальшому. Лікарі не рекомендують дівчатам починати статеве життя раніше 16 років. У хлопців звичайно простіше, але в середньому з 15-17 років. Головне, все робити з розумом!

Друге питання, яке виникає – Де? Не варто починати з експериментів. Обстановка повинна бути звичною, цілком підійде ваша кімната і ваше ліжко. У чужому приміщення, розслабитися може не вийти.

Як почати

Як почати перший секс? Якщо це не спонтанно, заздалегідь підготуйте приміщення. Створіть романтичну обстановку, в цьому вам допоможуть квіти, свічки, красива постільна білизна і приємна музика. Не варто захоплюватися спиртним, бажано взагалі від нього відмовитися. У цій справі воно не помічник. Не поспішайте роздягатися. Почніть з легкого флірту, ніжних поцілунків і обіймів. Прислухайтеся до своїх відчуттів. Не соромтеся запитати у партнера (партнерки), які дотики найбільш приємні, що подобатися. Найбільш розумно від одягу позбавлятися поступово. Це допомагає більше збудитися і утвердиться в правильності свого рішення. Якщо передумаєте, буде можливість зупинитися.

Як правильно почати секс? Природно з прелюдій. З ласк, поцілунків, дотиків. Заздалегідь бажано почитати літературу про ерогенних зонах і застосувати ці знання на практиці. Початківцям не слід зображати з себе всезнаючих і вміють. Це тільки зашкодить. Взагалі було б ідеально, якби хтось із партнерів був досвідченим. Він зміг би багато чому навчити іншого. Хоча вчитися разом, теж цікаво. До самого акту слід переступати, коли збудження досягне найвищої точки. «Це коли?» – Запитаєте ви. Не переживайте, розуміння про готовність прийде в процесі, самі зрозумієте. У цей момент головне не втратити голову та подбати про захищеність акту.

Якщо дівчина незаймана, то в перший раз треба бути особливо обережними. Втрата невинності, трохи болючий процес. Рухи не повинні бути різкими, не треба поспішати. У процесі ви зрозумієте, що і як треба робити і досягніть бажаного результату. І не варто від першого разу чекати чарівних відчуттів, не завжди це буває так. З часом ви наберетеся досвіду, і підказки будуть вже не потрібні.

Тепер ви знаєте, як почати займатися сексом. Але хочеться попередити. Іноді перший досвід буває невдалий. Виною може бути хвилювання. Не варто піддаватися паніці. Треба заспокоїтися, проаналізувати помилки і спробувати знову. І не треба звинувачувати партнерку або партнера, а вже тим більше насміхатися над ним.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.