Як почати анальний секс?

Опубликовал admin | Відносини і Сім'я | середа 20 березня 2013 20:49


Як почати анальний секс?

Анальний секс є видом статевих відносин. Багатьма він не сприймається, засуджується і вважається неприродним. У цій статті ми не будемо критикувати або, навпаки, хвалити шанувальників даного виду статевої активності, а просто поговоримо про анальний секс і як правильно почати його.

Так, перш за все, варто приділити увагу підготовці до анальним іграм. В першу чергу, вона має на увазі природний стілець і гігієнічні процедури. Якщо сходити в туалет «по-великому» природним способом не виходить, можна скористатися клізмою. Більш того, багато любителів анального сексу рекомендують використовувати цей нехитрий інструмент в будь-якому випадку. Тобто, навіть якщо вам вдалося домогтися природного стільця.

Клізма

Для видалення залишків фекалій потрібно використовувати грілку (з наконечником) або спринцівку з водою, температура якої приблизно дорівнює температурі тіла. Це дуже важливо, так як гаряча вода може спровокувати опіки і пронос, а холодна призведе до судом і сечовипускання. Перш ніж вводити спринцівку в анус, потрібно змастити її кінець вазеліном або речовиною, подібним вазеліну. Наконечник бажано вводити, перебуваючи в лежачому стані (на боці).

Після того, як вода буде введена, потрібно дістати спринцівку і напружити м’язи ануса, затримавши воду на кілька хвилин. Після закінчення цього часу сходіть в туалет. Процедуру потрібно повторити кілька разів.

Ванна

Продовжуючи розмову про те, як почати анальний секс, слід сказати, що після клізми незайвим буде прийняти ванну і ретельно помити анальну область милом.
У ході цієї процедури бажано акуратно ввести намилений палець в анус і помасажувати канал. Це допоможе розслабити м’язи і підготувати їх до входу статевого члена. В іншому випадку можливі розриви. І ще один момент – вкрай небажано починати статевий акт відразу після клізми і промивання. Це пов’язано з тим, що внутрішня частина прямої кишки покрита слизовою плівкою, яка захищає тканини. В ході вищезазначених процедур дана плівка змивається. Для її відновлення потрібно близько двох годин.

Останнім аспектом у контексті того, як почати займатися анальним сексом, є те, що не потрібно дуже поспішати при введенні члена. Все потрібно робити поступово, особливо якщо партнер, в анус якого входять, не має досвіду подібних відносин. Його м’язи не готові до подібних навантажень, можуть трапитися розриви. Не варто також забувати і про допоміжних мастилах, які можна купити в аптеці або в секс-шопі. Вони допоможуть спростити введення члена.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.