Як хотіти чоловіка?

Опубликовал admin | Відносини і Сім'я | середа 20 березня 2013 20:49


Як хотіти чоловіка?

Проживши в шлюбі багато років, у жінок найчастіше виникають проблеми в сексуальних стосунках з чоловіком. Трапляється так, що чоловік хоче жінку, як і раніше також сильно, а для неї це стало просто виконанням подружнього обов’язку. Поговоримо в цій статті про те, як хотіти чоловіка, як і раніше, як в минулі роки.

Причини

В принципі, в сімейному житті все вас влаштовує: надійний чоловік, господарський, дітей любить, але як чоловік бажання у вас не викликає. І доводиться зізнатися самій собі, що любов пройшла. А чи можна таку ситуацію виправити?

Перш за все, потрібно розібратися, чому сталося охолодження до чоловіка. Емоції при цьому необхідно відставити убік. Механізм вирішення проблеми не буде знайдено до тих пір, поки не будуть знайдені причини її виникнення. Розкласти по поличках потрібно все життя, враховуючи кожну побутову дрібниця, а не тільки сам секс або його відсутність. Потрібно зрозуміти, як хотіти чоловіка знову.

 • Чоловік звик розкидати по квартирі брудні шкарпетки.

  Це дратує багатьох жінок. І, як наслідок, вбиває бажання. Але, адже і чоловікові не сподобається бачити деталі вашого туалету в критичні дні. Але вас він не розуміє, шкарпетки у ванну не забирає, вам за ним прибирати набридло. Потрібно підійти до вирішення цієї проблеми з часткою гумору.

  Потрібно, наприклад, в місці, де шкарпетки губляться найчастіше поставити коробку з написом «Мій мотлох». Якщо чоловік нормальний, то має спрацювати, шкарпетки він буде прибирати.
  Всі побутові занози бажано вирішувати, проявляючи кмітливість і жіночу хитрість.

 • Чоловік чимось вічно незадоволений.

  Чоловік постійно відмовчується і намагається відвернутися від поцілунку. Грубить, бурмоче, огризається. Потрібно терміново з’ясовувати причину, чому так відбувається. Проаналізуйте, як давно це почало відбуватися. Чоловіки декілька хитрувато, звичайно, змагатися з жінками їм важко, але все ж. Чоловік може придумати в даному випадку масу відмовок, але, ймовірно, варто насторожитися. Може бути, він обманює вас, намагаючись приховати справжню причину поганого настрою.

 • Чоловік хропе уві сні.
 • Чоловік товстуватий або занадто вже худорлявий.

  Якщо таким він був і до весілля, то чому тоді вас це влаштовувало. Якщо він таким став, то з вашою допомогою цілком може змінитися.

 • Побутові поради

  Проблем такого характеру може бути маса, не будемо їх всі перераховувати. Давайте будемо вирішувати проблему зараз, щоб не сталося так, що він стане іншим, але вже з іншою жінкою, а вам тільки й доведеться сказати, «Хочу колишнього чоловіка».

  Але що робити? Відпарити чоловіка в лазні, відвести його до стоматолога і поміняти зуби, причесати, привести в порядок його борідку, з якою він не бажає розлучатися, одягнути його з голочки і повести в люди. Потрібно змінити його імідж так, як подобається вам. Але робити це варто поступово. Щоб вас ні за що не розкусили. Потрібно знайти необхідні слова, здатні підштовхнути його до потрібних дій.

  Бувайте разом з чоловіком в різних громадських місцях. Одягайте його і ведіть в гості, в театр, на вечірку, в ресторан. Дивіться на нього не як на чоловіка, а як на якогось нового залицяльника. Може бути, він ще не такий уже й поганий. Поруч з вами гладко поголений чоловік зі стильною стрижкою, від нього пахне приємною туалетною водою, руки у нього доглянуті. Чим це не кандидат на те, щоб провести з вами сьогоднішню ніч.

  А не з’являлися у вас думки про те, що вас більше не тягне до вашого чоловіка, тому що його перестало тягнути до вас. Останнім часом він все частіше став зустрічатися зі своїми друзями, дивитися телевізор або просто постійно спить. Може це вас сприймають як щось звичне, як на частину старої обстановки. Може ви перестали розвиватися, як особистість. Може, це вам пора мінятися. Подумайте про це, і, якщо це так, негайно беріться за себе.

  Трохи про секс

  А тепер поговоримо про секс просто як про секс, з еротичної точки зору. Враховуючи фактори дотику, чутливості, візуалізації. За стільки років спільного життя швидкий секс з сопінням вже приївся. А тепер подумаємо. Адже чоловіки стають поганими коханцями не відразу, а з часом. Якщо йому прийде в голову підпилий, то навряд чи він стане сопіти з іншою жінкою. Навпаки, він буде демонструвати цій жінці все, щоб вона подовше залишалася його коханкою. Це ж так підвищить його самооцінку. Що ж виходить? Що ваш чоловік відмінним коханцем може бути, але не з вами. Багато пар проходять через охолодження. Але миритися з цим не можна. Потрібно шукати нові відчуття. Використовувати еротичні іграшки, ігри, віагру, нарешті.

  Пам’ятайте про те, що шлюб – це не тільки секс. Це, перш за все, взаємоповага двох людей, які називають один одного чоловік і дружина. Чоловіка потрібно берегти, в наш час ними не розкидаються. А стаття наша дала вам деякі рекомендації, як хотіти чоловіка, як і раніше.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.