Як дізнатися незаймана чи ні?

Опубликовал admin | Відносини і Сім'я | середа 20 березня 2013 20:49


Як дізнатися незаймана чи ні?

Дуже часто перед першим статевим актом багато чоловіків задаються питанням про те, незаймана чи їх партнерка або ж ні? Не менш часто подібним питанням задаються і дівчата після бурхливої вечірки і пригод «на п’яну голову».
Звичайно, якщо подібне питання виникає у закоханих, то найчастіше він відображає внутрішні недовіру і побоювання. Але випадки бувають різні і elhow.ru допоможе знайти відповіді на будь-які з них.

Як дізнатися незаймана чи ні: міфи і помилки

 • У культури багатьох народів глибоко просочилися найрізноманітніші міфи про те, як дізнатися незаймана дівчина. Одним з найбільш відомих є міф про те, що виявити незайману можна при першому статевому акті, а саме по наявності кровотечі. До цих пір у деяких культур зберігся звичай демонструвати гостям простирадло з ліжка молодят, за якою визначають незаймана наречена або ж ні. Насправді ж подібні забобони є повністю необгрунтованими. Якщо у дівчини еластична невинна пліва, а статевий акт був дбайливим і ніжним – кровотеча може бути мінімальним або навіть повністю відсутнім.
 • Не менш відомим міфом про те, як дізнатися, що дівчина незаймана є помилка про те, що невинну пліву можна побачити неозброєним поглядом або ж намацати. Звичайно, побачитеся пліву можна за допомогою спеціального медичного обладнання (при медогляді), намацати ж пліву може тільки неймовірно досвідчений гінеколог (потрібно багато років для придбання подібного досвіду). В основному це зумовлено тим, що насправді пліва є не плівкою, а скоріше чимось подібним до звуження. Не менш важливим є і те, що якості пліви можуть істотно змінюватися в залежності від організму певної дівчини. Пліва може бути розтяжне чи ні, м’ясистої і щільною або ж неймовірно тонкою. Зустрічалися навіть випадки, коли пліва не рвалася аж до початку перших пологів.
 • Також широко поширений і міф про те, що можна дізнатися незайману, спираючись на її поведінку при першому статевому акті. Насправді ж подібний міф тільки допомагав вводити тисячі чоловіків в оману. Вже давно не незаймана дівчина може цілком легко зімітувати біль, страх або навіть кровотеча. У свою чергу закохана і безневинна дівчина може під впливом своїх почуттів вести себе неймовірно розкуто, отримувати задоволення і щосили намагатися принести те ж саме своєму коханому.
 • Будь-який сучасний чоловік повинен розуміти те, що незаймані є самими звичайними дівчатами і їх ніяк не можна виділити з натовпу. Поведінка, звички і пріоритети кожної жінки залежать тільки від її життя та внутрішнього світу. У кінцевому рахунку, хіба подібні дрібниці так важливі? Звичайно, якщо ви ставите питанням – як дізнатися незаймана чи я – в медичних цілях, то варто звернутися до професіонала – гінеколога. Звернення до доктора є єдиним способом отримати достовірний і правдиву відповідь. Якщо ж ви чоловік і бажаєте отримати подібна відповідь – спробуйте звернутися із прямим запитанням до своєї другої половинки. Довіра – одне з найцінніших скарбів у відносинах.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.