Як частіше займатися сексом?

Опубликовал admin | Відносини і Сім'я | середа 20 березня 2013 20:49


Як частіше займатися сексом?

У той момент, коли Ви вперше зайнялися сексом, Ваш організм зрозумів, що йому це треба, а мозок тепер і уявити життя без сексу не може.
Здається, що у Вашому житті не вистачає сексу? Як частіше займатися сексом? Ви мало їм займаєтеся? Але чому?

Як часто можна займатися сексом

Відповідь проста – займатися сексом можна стільки, скільки дозволяє Ваш організм, наскільки вистачає Вашого бажання і здоров’я. Але при цьому потрібно пам’ятати наступне:

 • Кожна людина індивідуальна, і, якщо один чоловік може за день зайнятися сексом п’ять разів, то інший тільки один. І в цьому немає нічого поганого. Так що питання: як часто чоловіки займаються сексом – трохи не коректний. Адже навіть один і той же чоловік може, наприклад, в понеділок зайнятися три рази сексом, у вівторок жодного разу, а з середи по неділю – по одному разу. Не дивуйтеся. Всі ми люди, всі втомлюємося. У всіх буває різний настрій. А адже секс прямо залежить від самопочуття людини.
 • Жінки, на відміну від чоловіків, можуть довше не хотіти сексу. Але це тільки до тих пір, поки не зустрінуть того людини, з яким їм буде комфортно.
 • УВАГА! Часто можна займатися сексом з ОДНИМ партнером, або хоча б оберігає! Якщо часто займатися сексом з різними людьми, і без презерватива – то є величезний ризик заразитися ЗПСШ (інфекціями, що передаються статевим шляхом, у тому числі ВІЛ). Це стосується і чоловіків, і жінок, і відноситься до будь-якого виду сексу (оральний, вагінальний, анальний).
 • Як часто займатися оральним сексом

  Займатися оральним сексом можна необмежену кількість, стільки, скільки Вам хочеться і можеться, в тому випадку, якщо дівчина не ковтає сперму. У разі, якщо ковтає, то краще не робити цього постійно. Справа в тому, що користь чи шкода сперми не доведений науково. Але доведено, що на сперму може початися алергія. І знову ж, не забувайте оберігатися. Якщо заняття оральним сексом з малознайомою людиною – то презерватив обов’язковий! Адже в порожнині рота дуже багато мікроранок, через які інфекція може проникнути без жодних ускладнень. І в спермі вона теж є. І це все не казки … На жаль, в даний час зростання інфекцій (гонорея, герпес, сифіліс, ВІЛ, гепатит В та інші) дуже швидко росте. І небезпека в тому, що багато хвороб мають прихований період – так що людина може і не підозрювати про свою хворобу, а при занятті оральним сексом заразити партнера.

  Як часто займатися анальним сексом

  Чоловікам у цьому плані пощастило більше, ніж дівчатам. Їм можна займатися анальним сексом необмежену кількість (маються на увазі гетеросексуальні пари). Знову ж таки, за умови наявності презерватива. І все по тій же самій причині – ІПСШ. А адже в анальному отворі просто величезне збіговисько мікробів!

  Жінкам часто займатися анальним сексом не рекомендується. Адже анальний отвір природою створене для інших цілей, і проникнення туди члена може пошкодити анус, можуть з’явитися мікротріщини (а в деяких і просто тріщини ануса). Це, між іншим, діагноз, який може прийняти хронічну форму. У цьому випадку у дівчат може порушитися робота кишечника, що призводить до захворювань шлунково-кишкового тракту.

  Тому, займаючись анальним сексом, пам’ятайте наступне:

 • Використовуйте презерватив щоб уникнути ІПСШ;
 • Обов’язково використовуйте інтимну змазку (продається в будь-якій аптеці) для кращого ковзання, щоб уникнути пошкодження ануса дівчини;
 • Рухи повинні бути плавними, без різких ривків, знову ж таки, щоб не травмувати анус;
 • Дівчатам бажано до початку анального сексу зробити очисну клізму.
 • Думка лікарів

  Лікарі ж, на питання, як часто потрібно займатися сексом, кажуть, що часто. Адже при занятті сексом (а саме при оргазмі) виробляється адреналін і гормон радості, що дозволяє людині бути щасливим.

  АЛЕ! Це відноситися тільки до здорових людей! Якщо Ви помітили у себе або партнера зміна кольору виділень, хворобливі відчуття під час сексу, висипання, почервоніння, свербіння в області статевих органів – то необхідна консультація лікаря. А також при будь-яких інфекційних, шкірних захворювань, а також під час вагітності – за показаннями лікаря. А щоб частіше займатися сексом – знайдіть собі другу половинку, яку по-справжньому будете любити і хотіти.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.