Не хочу чоловіка, що робити?

Опубликовал admin | Відносини і Сім'я | середа 20 березня 2013 20:49


Не хочу чоловіка, що робити?

Сімейні стосунки не такі прості, як іноді здається і проблема відсутності сексу – не рідкість. Звичайно, багатьом жінкам здається, що це тільки їм не хочеться чоловіка, але психологи стверджують, що таке сьогодні відбувається дуже часто.

Форуми в Інтернеті просто завалені питаннями: “Чому я не хочу чоловіка?” що говорить про актуальність проблеми.

Психологи стверджують, що найбільш частими причинами небажання займатися любов’ю з чоловіком є:

 • Втома. Втомлена жінка, постійно схильна стресу, просто не може розслабитися і тому може відмовлятися від сексу.
 • Дієти часто негативно впливають на лібідо, істотно знижуючи його.
 • Недолік фізичних вправ.
 • Занадто мала кількість часу, який ви проводите з чоловіком.
 • Недоліки чоловіки: грубість, забудькуватість, відсутність реакції на прохання дружини, неохайний зовнішній вигляд.
 • Якщо ви прокидаєтеся з думкою: “Не хочу чоловіка, хочу іншого”, вам варто постаратися максимально обмежити ці проблеми. Постарайтеся відпочити, влаштуйте день для себе і розслабтеся. Побалуйте себе приємними процедурами і подивіться кіно. Привчіть себе правильно харчуватися і робіть зарядку щодня. Ви будете здивовані, знову відчувши себе сексуальною і красивою.

  Ви скаржитеся своїм подругам: “Не хочу спати з чоловіком”? Перестаньте це робити, візьміть ситуацію в свої руки і постарайтеся все виправити. Поговоріть з чоловіком, але ні в якому разі не кажіть, що не хочете його – цим ви можете завдати занадто великої шкоди його самооцінці. Поясніть йому, що вам хотілося б щось змінити в інтимних відносинах. Постарайтеся відпочити десь разом, бажано без дітей. Можливо, це допоможе вам пробудити теплі почуття до коханої.

  Якщо ви зрозуміли, що проблема криється в ньому, постарайтеся м’яко натякнути йому на недоліки і підвести його до виправлення. Не тисніть на коханого, а просто акуратно переконаєте його, що так вам обом буде краще.

  Не зайвим буде навчитися переключатися з побутових проблем на вашого коханого.
  Постарайтеся щодня приділяти йому достатньо часу – це допоможе вам на час забути про турботи і думати тільки про чоловіка. Можливо, вам варто поговорити з чоловіком щодо його допомоги в домашніх справах – таким чином, він зможе трохи розвантажити вас, і ви будете більш відпочила.

  Часто дружина не хоче інтиму після народження дитини. Гінекологи стверджують, що дуже часто до них приходять молоді мами і стверджують: “Не хочу чоловіка після пологів”. Зазвичай вони думають, що з ними щось не так і прагнуть знайти причину цього. Лікарі кажуть, що така реакція нормальна і буває практично у кожної жінки, що родила. У когось це проходить само собою через декілька місяців, деяким доводиться приймати певний час препарати для відновлення гормонального фону. У будь-якому випадку гінеколог підкаже вам, як вирішити ситуацію, що склалася.

  Зовсім не хочу чоловіка, що робити

  Бувають ситуації, коли вказане вище не допомагає. Що б ви не робили, реакції немає ніякої, і здається, що ви більше не можете бачити цю людину поруч із собою. У такій ситуації психологи рекомендують серйозно задуматися про розлучення. Небажання займатися любов’ю з людиною може сигналізувати про необхідність припинити відносини та спробувати свого щастя з іншою людиною. Звичайно, зважитися на розлучення непросто, тому обміркуйте всі можливі його наслідки і прийміть вірне рішення.

  Деякі жінки стверджують, що справляються з цією проблемою, знайшовши коханця. Такий підхід цікавий, але він пов’язаний з безліччю недоліків. Так вам прийдеться викроювати час і знаходити місце для спільних зустрічей, а також намагатися приховати свої любовні пригоди від оточуючих. Часто такий шлях обирають жінки, які прагнуть зберегти сім’ю, тому страх бути розкритою переслідує їх постійно. Чи потрібна така нервування, якщо вона абсолютно не допомагає зміцнити стосунки в сім’ї? Навряд чи.

  Найскладніше рішення проблеми

  Психологи зазвичай рекомендують ще один варіант вирішення даної проблеми. Він досить складний, і не кожна жінка готова спробувати взятися за це, але якщо ви зважитеся, результат напевно порадує вас.

  Вашим завданням є закохатися в чоловіка заново. Ось так просто: закохатися заново у власного чоловіка. Правда, зробити це дуже складно, особливо якщо ви знаєте один одного вже давно.

  Але вашим завданням є спробувати акцентувати свою увагу тільки на позитивних сторонах коханого. Придивіться до того, як він займається звичними справами: як смішно морщиться, граючи на комп’ютері, як спілкується з вашими дітьми, як він готує каву та ін

  Але якщо чоловік хоче сексу – що робити, якщо прямо зараз ви не готові до цього? Грайте з ним! Постарайтеся, щоб все пішло не за звичним сценарієм: проявіть більшу або меншу активність, ніж зазвичай, постарайтеся зробити це в іншому місці або прикупите для себе нове карколомне білизну. Важливо, щоб ви робили щось, а не чекали, поки рішення прийде саме.

  Якщо все, що написано вище не дало вам пояснення, чому дружина не хоче чоловіка, то ви можете почитати цю статтю на нашому сайті: “Чому дружина не хоче чоловіка?”


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.