Хто такий актив і пасив?

Опубликовал admin | Відносини і Сім'я | середа 20 березня 2013 20:49


Хто такий актив і пасив?

Для здорової та якісної сексуального життя важливе визначення сексуальної ролі кожного з партнерів. Відомо, що існує кілька ролей партнерів, а саме актив, пасив і універсал. Для початку потрібно розібратися, хто такий актив і пасив в сексі. Слід пам’ятати, що обидві ролі рівноправні.

Актив

Розглянемо, хто такий актив. Актив частіше виступає в ролі партнера, від якого виходить ініціатива. Самі активи визнають отримання задоволення від схиляння іншого партнера до пасивної ролі. Однак сексуальна роль проявляється і в повсякденному житті. Наприклад, актив в сексі буде проявляти явне домінування в усному спілкуванні з людиною, яка проявляє себе як пасив в сексі. Актив при відвідуванні ресторану запропонує оплатити рахунок, а при вході в приміщення пропустить пасиву вперед. Вважається, що активи домінують над пасивами в будь-якій ситуації, проте, в реальному житті це не зовсім так.

Пасив

Тепер слід розібратися з тим, хто такий пасив. Партнер, який виконує пасивну роль у сексі, і в інших умовах часто йде на поводу у активного, прислухається до його бажань і рідко висуває власні пропозиції. Часто пасивну роль грає молодший з партнерів. Проте не слід думати, що пасивами виступають люди із заниженою самооцінкою або ті, хто воліють «відлежуватися» в сексі. Пасивами дуже часто є люди, які ведуть активне соціальне життя і мають вплив, але в сексуальних справах воліють розслаблятися і надавати активну частину партнеру.

Універсал

Універсалом вважається та людина, яка час від часу воліє міняти власну роль.
При цьому парою для універсала може стати як універсал, так і актив або пасив. Але ось пари з двома активами або двома пасивами зустріти досить складно. За статистикою 57% людей вважає себе універсалами в ліжку. 24% схиляються до активної ролі і 19% до пасивної ролі в сексі. Якщо партнери часто змінюють ролі в сексі, то їх слід вважати універсалами.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.