Чому мене всі хочуть?

Опубликовал admin | Відносини і Сім'я | середа 20 березня 2013 20:49


Чому мене всі хочуть?

Є люди, які не раз і не два у своєму житті стикалися з однією делікатній проблемою. Їх (будь то чоловіки або жінки, але частіше ця проблема стосується все ж жінок) багато хто хоче в сексуальному плані. Але далі сексу справа, як правило, не йде. Або шанувальник зникає, отримавши бажане, або зникає, так і не отримавши бажаного, але поставивши попередній ультиматум: буде секс – ми продовжимо відносини, не буде – розлучаємося. І те, і інше однаково болісно. Тим більше, що всі ми, за великим рахунком, хочемо одного – любові. А сексуальні стосунки – лише складова частина цього всепоглинаючого почуття. Якщо ви частенько ставите питанням: “Чому мене всі хочуть, але не люблять по-справжньому?”, То саме час розібратися, чому це відбувається.

Ми вибираємо, нас вибирають

Якщо ви, звичайно, не лестите собі, не займаєтеся самообманом і не приймаєте бажане за дійсність (не можуть же справді все вас хотіти, адже у різних людей різні смаки і сексуальні уподобання, що подобається одному, може категорично не подобатися іншому) є сенс розібратися в цій проблемі і відповісти собі на питання: “Чому мене всі хочуть?”.

Можливо, вона полягає в тому, що ви вибираєте таких чоловіків (жінок), для яких на першому місці стоять тваринні інстинкти. Якщо, припустимо, у вашій системі цінностей зовнішність стоїть на першому місці, то не дивуйтеся, що і сприймати вас будуть як сексуальний об’єкт. Порожніх, не обтяжених інтелектом красунь чоловіки (і ви, напевно, не раз це чули) називають не інакше, як тьолками. А до телицям і ставлення відповідне – споживче. Словом, подібне притягується до подібного. Подумайте про це.

Однак є й інші, нормальні чоловіки (жінки), яким потрібні повноцінні відносини (це далеко не тільки секс, але і спільність інтересів, неординарне спілкування). Вони вибирають собі подруг, орієнтуючись далеко не тільки на зовнішні дані. Їх жінки зайняті цікавою справою, добре освічені, начитані, ерудованість, вони знають собі ціну. Хочете, щоб поруч з вами був справжній чоловік, починайте змінюватися, працювати над собою. До прикладу, більше читайте (і не тільки глянсові журнали), не сидіть біля телефону в очікуванні, коли він подзвонить, а почніть планувати вашу майбутню зустріч, подумайте, про що будете говорити. Навчіться себе поважати, піднімайте свою самооцінку і вчіться розбиратися в чоловіках (жінках). Тільки після цього ви все рідше і рідше станете задаватися питанням: “Чому мене всі хочуть, але не люблять?”

Зустрічають по одягу

Цілком імовірно, що легковажне ставлення до жінок чоловіків продиктовано саме тим, що представниці прекрасної статі зухвало одягнені. Ось чоловіки і ведуть себе так, як підказує зовнішній вигляд жінки. Тому вони бувають сильно збентежені, якщо раптом начинка виявляється не відповідної фантики. А коли очікування чоловіки не виправдалися, то він, не отримавши бажаного, як правило, зникає. Але в даному випадку, як кажуть, скатертиною дорога. Якщо, звичайно, жінка шукає справжню любов, а не швидкоплинне пригода.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.