Чому боляче займатися сексом?

Опубликовал admin | Відносини і Сім'я | середа 20 березня 2013 20:49


Чому боляче займатися сексом?

Найчастіше питання про те, чому боляче займатися сексом, зустрічається при регулярно повторюваних неприємних відчуттях під час сексу. Саме такі випадки ми і будемо розглядати, але тільки ті, що стосуються сексу в його традиційному розумінні, тобто, класичного статевого акту. Що стосується одиничних випадків болю, то вони можуть викликані, перш за все, мікротравмами в області статевих органів. У цих випадках краще почекати дня два-три і дати їм трохи відпочити і відновитися. А от якщо біль повторюється, то тоді слід глибше вивчити її причини. Саме про основні причини появи такого болю ми вам і розповімо.

Чому дівчині боляче займатися сексом

Насправді, з такою проблемою стикається чи не половина дівчат і жінок. Причини можуть бути різні, і іноді, крім гінеколога, тут ніхто допомогти не в силах. Ми ж поговоримо про найбільш типових випадках виникнення болю.

 • Недолік змащення

  Найбільш поширена причина болю, пов’язана саме з сухістю піхви. Чому так буває? По-перше, таке трапляється через те, що жінка може приймати різні ліки та препарати, наприклад, антидепресанти, які сильно скорочують вироблення природного мастила. Також це може бути пов’язано з менопаузою або з періодом лактації. У цей час жіночий організм теж не завжди здатний виробляти достатню кількість потрібного речовини. З цієї ситуації є дуже простий вихід: досить купити в магазині змащення на водній основі, і проблема сухості і біль зникнуть.

 • Недостатнє збудження

  Частково ця проблема пов’язана з попередньою, але тільки частково, тому що тут причиною сухості є недостатня готовність жінки до статевого акту. Якщо дівчина чи жінка не готова до інтимної близькості, то статевий акт у такому випадку цілком може супроводжуватися больовими відчуттями. У вирішенні цієї проблеми повинні взяти участь обидва партнери. Чоловікові потрібно більше уваги звертати на прелюдію, а жінці навчитися розслаблятися. Дуже часто справа саме в скутості, в якій, між іншим, винні обидва. Можна в даному випадку використовувати і мастила, але тільки в тому випадку, якщо не вдається домогтися вироблення змазки природним шляхом, порушуючи партнерку.

 • Гінекологічні захворювання

  Такий діагноз може поставити тільки гінеколог. Якщо ви використовуєте мастило, але біль все одно залишається, потрібно негайно звернутися до лікаря. Мова тут може йти про таких захворюваннях, як запалення слизової піхви. Це можуть бути кольпіт, ерозія шийки матки, запалення або розростання слизової матки – ендометрит, ендометріоз, різні доброякісні пухлини (міома, фіброма матки), запалення придатків і інші.
  Не виключений варіант венеричних захворювань. Також біль може виникати при заняттях сексом під час менструації. Якщо біль виникає у жінки, що родила, то можливо, це викликано розривом рубцевої тканини. У будь-якому випадку, якщо біль при сексі регулярна, потрібно обов’язково звернутися до гінеколога і не займатися самолікуванням.

 • Чому хлопцю боляче займатися сексом

  У хлопців і чоловіків больові відчуття при сексі зустрічаються зазвичай набагато рідше, однак також зустрічаються. Серед найбільш типових причин виникнення больових відчуттів у чоловіків виділимо різні інфекції. Мова йде, насамперед, про таких захворюваннях, як кандидоз (або молочниця), яка зустрічається у чоловіків зазвичай в прихованому (латентному) стані, але іноді проявляється у вигляді печіння під час і після статевого акту. Також молочниця може супроводжуватися і сверблячкою. У цьому випадку варто проконсультуватися з лікарем і пройти курс лікування, який звичайно включає в себе прийом певних препаратів, що знищують грибок.

  Іншою причиною можуть бути різні травми статевого члена. Можливо, ви десь його вдарили, сильно натиснули і т.д. До речі, травма цілком може виникнути і під час статевого акту, особливо в позиції “жінка зверху”. Сексологи рекомендують у таких випадках дотримуватися більш традиційних поз типу місіонерської або “догги-стайл”, тобто, коли жінка встає на карачки і чоловік входить в неї ззаду. Серед інших причин, чому боляче займатися сексом чоловікові, можуть бути венеричні та хронічні захворювання в області статевих органів. При регулярно повторюваних болях потрібно обов’язково звертатися до лікаря.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.