Які тварини в Австралії?

Опубликовал admin | Тварини | середа 20 березня 2013 20:35


Які тварини в Австралії?

Австралія – один з лідерів за кількістю проживання ендемічних тварин, тобто тих, які живуть тільки на цій території і ніде більше. Так які тварини є в Австралії? Зараз ми розберемо це питання.

Кенгуру

Кенгуру – єдине велике тварина, яка здатна пересуватися за рахунок стрибків. Велетнями серед представників кенгуру є червоні кенгуру. Вони можуть розвивати просто вражаючу швидкість – 70 км на годину! Стрибки у кенгуру, як частина способів пересування, виробилися як реакція на напад хижаків, і також через те, що в пошуках їжі і води вони повинні долати досить великі відстані. Своїх дитинчат, мама-кенгуру виношує в спеціальній сумці, яка знаходитися у неї на животі. Також своїми передніми лапами, кенгуру здатні завдавати неслабкі удари, з вигляду схожі на удари боксера. Ще одне сумчаста істота, схожа, на що той середнє між кенгуру і миша – валлабі.

Собака дінго

Собака дінго, австралійське тварина, яка має риси подібності, як з вовком, так і домашнього собаки. Вони в основному мають рудий окрас і досить небезпечні. Це вам не дворові собаки.

Тасманійський диявол

Одне із самих унікальних тварин Австралії є тасманійський диявол, який мешкає тільки на острові Тасманія. Це сильний і мускулистий хижак, має розмір приблизно як собака, шерсть у нього покрита чорним хутром. Він знаменитий своєю ненажерливістю та неймовірною силою укусу. Якщо наближається загроза, диявол починає голосно кричати і погано пахнути.

Коала

Коала – практично «саме австралійське» тварина, назва якого дослівно переводиться як «не п’є», оскільки воду коала отримує разом з листям евкаліпта при вживанні їх в їжу. Коала ліниве тварина, і спить приблизно по 20 годин на добу. Кожен з нас бачив їх на фото і по телевізору.

Тайпан

Ви запитаєте, які тварини в Австралії існують, до яких краще не наближатися? Відповідь дуже проста. Це тайпан, одна з найбільш отруйних змій на планеті. Мешкає вона на північному сході континенту. Довжина її може досягати 3.5 метра, а довжина отруйних зубів близько сантиметра! Отрута у неї настільки сильний, що після укусу коня гине протягом декількох хвилин. Отрути дорослої змії від одного укусу вистачить, щоб вбити 100 людей!

Качкодзьоб

Качкодзьоб – ще одна дивовижна тварина, невеликого розміру і вагою до 2 кг. На голові у нього розташований дзьоб, наче б у качки, звідки й назва. Качкодзьоби примітні тим, що вони єдині серед ссавців мають здатність відчувати електричні поля. Робить він це своїм носом, на якому розташовані рецептори. Також качконіс отруйний, на стегнах у нього є шипи, які при зіткненні з людиною можуть викликати в нього дуже сильний біль триває деколи навіть місяцями.

Ну ось, ми розповіли вам, які австралійські тварини існують. Всі вони – типові представники цього незвичайного і в теж час красивого континенту.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.