Як шити одяг для собак?

Опубликовал admin | Тварини | середа 20 березня 2013 20:35


Як шити одяг для собак?

v Відео – “Як шити одяг для собак”

Сучасні погляди на одяг для собак сходяться на тому, що для багатьох порід одяг не просто розкіш, а необхідність в умовах наших суворих зим. А надягати на улюбленця фабричний виріб не тільки дорого, але і не так приємно, як зроблене власноруч. Загалом знати, як шити одяг для собак, дуже корисно. До речі, шити одяг самостійно – чудове хобі.

Шиємо одяг для собак самі: комбінезон

Починати шити одяг для собак необхідно з пошуку викрійок в інтернеті, а можна зробити їх самому. Ми з вами спробуємо зробити викрійку самі на прикладі комбінезона для собаки. За таким же принципом ви зможете фантазувати з одягом для собак самі.

Робимо викрійку

Отже, приготуйте аркуш паперу, олівець і метр. Для початку вимірюємо спинку собаки від нашийника до хвоста. Тепер накреслимо лінію такого розміру на аркуші паперу, розділяючи її на 8 рівних частин, одна частина з яких буде дорівнює довжині однієї клітинки. Весь аркуш паперу необхідно розкреслити на клітини даної дини. Звіртеся з нашою схемою, де наочно показано, як ми будемо працювати.

437

Далі виміряйте собаку, згідно тим точкам, які відзначені на схемі хрестиками. З’єднуємо отримані точки, щоб вийшов закінчений малюнок. Звертаємо вашу увагу, що до верхній стороні викрійки необхідно додати 3 см вгору для отримання “спинки”.

Схема комбінезона для собаки готова. Тепер слід викроїти 2 таких деталі по точках М – Ж – З – К – Д – І – Л – Г – Б – Н. Для того, щоб зробити внутрішні частини штанів комбінезона, потрібно викроїти ще 2 деталі: по точках Ж – Б – Н – М – одну деталь і по точках Г – Д – І – Л – другу деталь.

Щоб зробити вставку для животика собаки, виміряйте об’єм талії та грудей собаки згідно точкам А – Б та В – Г. Порахуйте різницю між реальними розмірами собаки і даної схемою крою. Таким чином, ви отримаєте дані про ширину вставки для животика собаки.

Шиємо по викрійці

Шиємо одяг для собак самі: починаємо зі вставки, пришиваючи її з горлечка комбінезона до пахви. Припливних подбрюшную область, а після продовжуйте шити до паху. Знову припливних вставку до задньої штанин до її середини для дівчаток. Для хлопчиків пришиваємо вставку до хвостового отвори (Д – Г – Б – Ж), вирізаючи ширінку. Добре б вшити блискавку в ширінку.

Довжина брюк комбінезона буде залежати від довжини лап собаки. А внизу штанців необхідно вставити гумки. А також радимо вам приділяти велику увагу напуском на штанцях комбінезона, інакше всі рухи собаки будуть скуті. Пам’ятайте, що ви шиєте одяг для собак не тільки заради краси, а, в першу чергу, для комфорту вашого улюбленого вихованця.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.