Як привчити щеняти до туалету?

Опубликовал admin | Тварини | середа 20 березня 2013 20:35


Як привчити щеняти до туалету?

Коли в будинку з’являється маленький милий щеня, всі крутяться навколо нього, розчулюють його звичкам, пестять його. Проходити час і ми починаємо замислюватися про те, що цуценяті необхідно справляти свою нужду. Але куди? На вулицю виводити його рано, поки малюк не вакцинована. Виникає питання, як привчити цуценя до туалету в спеціально відведеному для нього місці будинку.

Як привчити щеняти до туалету

Розглянемо такий варіант, що щеня народився не у вас в будинку, тобто ви його взяли у когось зі сторони. Є ймовірність, що цуценя вже привчили ходити в туалет на газетку, в лоток на колишньому місці. У такому випадку ви просто спостерігаєте перший день за щеням і підглядаєте, куди він піде справляти свою нужду. Коли таємне місце виявлено, кладете туди пелюшку або лоток, щоб наступного разу щеня сходив у туалет і не доставив вам зайвого клопоту.

Перейдемо до іншого нагоди, коли це маленьке диво і не підозрює, що доставить вам чималих турбот, якщо справить свої потреби на світле чисте покриття підлоги. Якщо у вас саме так йдуть справи, то необхідно в перші дні стежити за поведінкою щеняти дуже уважно, щоб привчити його до туалету. Коли цуценя починає крутитися на одному місці і намагається присісти, це явна ознака того, що він хоче в туалет. Дуже акуратно і плавно підійдіть до малюка і віднесіть його в лоток або на пелюшку. Після того, як щеня зробить всі свої справи в це місце, ви повинні його хвалити з радісними інтонаціями в голосі, гладити і пригостити чимось смачненьким. Щеня запам’ятає таке заохочення через пару-трійку раз і привчиться до туалету дуже швидко.

Ми розуміємо, що знаходитися цілий день біля цуценя неможливо, у вас є свої справи і турботи. Тому відкриємо вам маленький секрет … Найчастіше щенята ходять в туалет після прийняття їжі, коли награються і відразу після сну.

Правила: як привчити цуценя до туалету

 • Якщо щеня заграється і зробить калюжу в цей час, не варто його лаяти, як надходять недосвідчені власники собак. Він ще зовсім маленький і його промахи не повинен стати причиною психосоматичного захворювання і навіть патологією в поведінці, після того, як суворий господар полає і покарає його в дитинстві. Такі казуси під час гри можуть траплятися навіть у тих цуценят, які навчилися ходити в туалет на вулицю. Запам’ятайте головне правило: чим більше ви проявите любові і розуміння до цуценяти, тим краще він буде піддаватися вихованню.
 • Також не переривайте цуценя, якщо він вже справляє нужду в недозволеному місці. Дочекайтеся завершення процесу. Вже пізно махати кулаками. Можна строгим тоном сказати щось цуценяті, насварити його, але це повинне послідувати відразу після скоєного. Лаяти щенят через кілька годин після провини не тільки не має сенсу, але і дуже непедагогічно, адже малюк навіть не зрозуміє, в чому він провинився. Головна порада: тримайте цуценя постійно в полі зору, поки привчаєте його до туалету.
 • Деякі досвідчені собаківники радять застелити вся підлога кімнати пелюшками або газетами, а з часом поступово прибирати деякі пелюшки. Залишати потрібно ті, куди найчастіше ходить щеня.
 • Через деякий час цуценяті можна буде виходити на вулицю. Але маючи стару звичку ходити вдома в лоток, щеня буде гуляти, гратися на вулиці, і тільки вдома справляти потребу. Не переживайте, з цим впоратися набагато легше. Гуляйте з щенятами довше, ніж зазвичай. Не допомогло? Тоді підведіть цуценя до чужих купках, дозвольте понюхати їх. Таким чином, вихованець зрозуміє, що на вулиці ходити в туалет теж можна і привчитися до цього. Як тільки він сходить в туалет на вулиці, діємо як на початку: радісно хвалимо цуценя і пригощаємо його чимось смачненьким.
 • Привчити цуценя йорка до туалету можна точно такими ж методами. А ще рекомендують змочити шматок газетки в сечі і покласти його в лоток, куди повинен ходити йорк. Дайте йому обнюхати це місце.

  З цими правилами і вірним заохоченням свого вихованця Ви привчите до туалету цуценя досить швидко, а також підготуєте його до інших виховним моментам.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.