Як назвати лайку?

Опубликовал admin | Тварини | середа 20 березня 2013 20:35


Як назвати лайку?

Грамотно підібрана кличка визначає не тільки ім’я тварини. Нерідко це ще й «посвідчення» породи собаки і її призначення. Наприклад, якщо мова йде про службовому собаці, яка повинна буде запам’ятати велику кількість команд, то кличка повинна бути як можна коротше. У цьому випадку і псові і господареві буде простіше в процесі тренувань: довге ім’я вимовляється довго, і перед озвученої командою може на секунду відвернути тварина, і собака не особливо прислухається до посилу господаря.

У випадку, якщо у тварини велика родовід і в планах господаря постійну участь тваринного у виставках, то краще заздалегідь проконсультуватися з тими, хто продає цуценя. Можливо, пес повинен буде носити якесь певне ім’я. Правда, лайок ці нюанси стосуються дуже рідко. Ми розповімо, як назвати лайкуі дамо загальні рекомендації:

 • При виборі клички часто спираються на походження породи. Наприклад, німецьким вівчарок дають німецькі імена, французьким – французькі. А лайок вивели на території РФ, тому клички їм підійдуть зі слов’янським або російською звучаннями.
 • Зверніть увагу на забарвлення тварини і його особливі прикмети. Оскільки ці породи в більшості своїй з білим або сірим забарвленням, господарі називають чотириногих друзів Сніжок, Холодок, Айс, Завірюха, Балто.
 • Лайка нерідко дають клички назв географічних місць або звірів півночі. Наприклад, Урал, Уран, Соболь, Кайра, Білка, Норка, Дзига, Чум, Марс, Пік, Зірка, Алтай, Байкал, Амур, Димок, Кучум, Дозор, Пушок, Лай, Норд, Туман, Ая, Шайтан, Волга, Буйна Вега, Кенга, Зея, Найда, Кіча, Ялиця, Сойка, Пурга, Унга.
 • Якщо фантазія не підказує відповідних варіантів, то можна скористатися генератором випадкових кличок або вивчити тематичні сайти, що пропонують цілі списки собачих імен. Але, майте на увазі, що лайки з тих тварин, які добре реагують саме на короткі і звучні клички. Ми, в свою чергу, теж пропонуємо кілька варіантів на вибір, які найчастіше зустрічаються серед власників собак породи лайка.
 • Як назвати лайку хлопчика: Бос, Гер, Грей, Бандит, Долар, Лаки, Самурай, Аяврік, Буран, Джой, Макс, Карат, Крут, Айк, Алтай, Байкал, Вірний, Аян

  Як назвати лайку дівчинку: Тайга, Лиска, Чуя, Юма, Дана, Лада, Гера, Білка, Умка, Аляска, Кучум, Герда, Чапа.
  Це тільки деякі варіанти як назвати собаку лайку. Сподіваємося, що вони допоможуть вам з вибором клички для свого вихованця.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.