Як назвати хаскі?

Опубликовал admin | Тварини | середа 20 березня 2013 20:35


Як назвати хаскі?

Найдавніша порода їздових собак – хаскі, досить популярна і по сьогоднішній день. Навіть далеко від природного середовища проживання – Сибіру, собака вимагає постійних фізичних навантажень для підтримки тонусу і активності звіра.

Перед тим, як назвати хаскі, постарайтеся приділити достатньо уваги вибору клички. Адже це сильні і дуже витривалі собаки. Вони не люблять сентиментів і володіють величезним почуттям власної гідності. Хаскі – ескімоські (сибірські) собаки, що мають яскраво-блакитні очі і густу шерсть. Для собаки з такою ефектною зовнішністю і складним характером просто необхідно підібрати воістину гідне ім’я.

Вибираємо кличку

У цьому вам допоможе перегляд фільмів, де героями є різні північні собаки. Також кличку можна підібрати, читаючи літературу, наприклад, твори Джека Лондона. Вдалими іменами, як для хлопчика, так і для дівчинки стануть Даймон, Шаста, Бадді.

ескімоського собакам підійдуть клички, що мають географічний ухил. Наприклад, Сибір, Алтай, Тундра, Аляска, Байкал, Північ. Всі вони непогано звучать. Ім’я можна придумати з слів, що позначають різні явища природи. В якості імені для хаскі можна підібрати красиві словосполучення, наприклад, Північний Вітер, Полярна Зірка.

Імена за статевою ознакою

У тому, як назвати хаскі хлопчика, вам допоможе звичайний шкільний атлас. Погортайте його і виберіть найбільш красиві назви населених пунктів, гір або річок Аляски, Сибіру. Хаскі родом саме з цих місць. Крім того на даний момент досить часто зустрічаються клички літературних персонажів, такі як Демон, Макс, Ральф, Дік, Вольф.

Також варто звернути увагу на те, що собакам подобаються клички на «Р» і «Х». Другий варіант ідеально підійде для собак цієї породи (Хорсун, Хаан, Харб, Хабар, Хонда, Хлодвіг, Харрі).

Наведемо приклади, як назвати хаскі дівчинку: Таємниця, Веста, Еліс, Норма, Мрія, Юна, Тара, Афіна, Елла, Зима, Руна, Лінда, Ліра, Жасмин, Ханна, Хельга, Камея, Кассандра.

Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.