Як навчитися малювати собак?

Опубликовал admin | Тварини | середа 20 березня 2013 20:35


Як навчитися малювати собак?

v Відео – “Як навчитися малювати собак”

Малювати корисно, можна і потрібно не лише художникам, а й усім людям, починаючи з дитинства. Будучи дорослим, ви вважаєте, що ніякого таланту до малювання не маєте, і тому не малюєте? Забудьте це, малювати можуть усі! А якщо знати деякі правила, то навчитися малювати красиво буде набагато простіше. Сьогодні ми розглянемо, як навчитися малювати собак.

Вчимося малювати собак

Для початку обговоримо першу проблему, яка зазвичай виникає у людини, яка не знає, як навчитися малювати собаку.
Малюючи когось в перший раз, буває важко співвіднести пропорції і зобразити частини тулуба, що підходять один до одного за розміром. Щоб цього уникнути, візьміть олівець, направте на вашого позує вихованця. Верхній кінець олівця повинен бути поєднаний з верхом голови собаки, а там, де закінчується голова й починається тулуб, помістіть на олівець свій великий палець. Отримана довжина буде одиницею виміру всій собаки. Тобто цим відстанню вам необхідно поміряти, скільки “голів” міститься в тулуб собаки, в лапах. Звертайте увагу на те, щоб олівець завжди був строго в горизонтальному положенні, а рука витягнута.

За отриманими даними намалюйте звичайні лінії в тому напрямі, в якому розташовується та або інша частина собаки. Одна лінія буде для голови собаки, друга – для тулуба, а наступні – для ніг.

Тепер подивіться на собаку і окресліть свої лінії колами або овалами у відповідності з розмірами частин тіла собаки. Прорисовуючи окремі деталі, спостерігайте за тим, як розташовані вуха по відношенню до голови, очі – до носа.

Для того, щоб навчитися малювати собаку, вибирайте по початку гладкошерстих собак. Обриси таких собак більш чіткі, ніж в довгошерстих порід. Обов’язково малюйте олівцем. Нехай лінії будуть нечіткими, а у вигляді легких штрихів. Намагайтеся менше користуватися гумкою, виправляючи неточності сусідніми лініями олівця.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.