Як боротися з кротами?

Опубликовал admin | Тварини | середа 20 березня 2013 20:35


Як боротися з кротами?

Кроти – шкідники на багатьох городах, а тому є ворогами всіх садівників без винятку. Адже ці звірята здатні погубити всі рослини, які садівник копітко вирощував. Про те, як боротися з кротами різними методами, ми і поговоримо в даній статті.

Затоплення і фуміганти

Затоплення нір і тунелів кротів із звичайного садового шланга – поширений спосіб, однак, не дуже ефективний. Фуміганти ж провокують зменшення в грунті кількості дощових черв’яків і комах. Однак кроти нікуди не зникають, а починають шукати інші ділянки, де можна поласувати улюбленою їжею. Тому такий метод теж не можна вважати особливо результативним. Як боротися з кротами ефективно? Для цього використовуйте наведені нижче способи.

Отруєні принади

Кроти поїдають черв’яків і комах, тому приманки діють не відразу. В даному випадку ключем до успіху вважається грамотне розміщення токсичною приманки для крота. Для цього слід постаратися визначити головний шлях переміщення звірка під землею. Далі зробіть акуратне отвір в тунелі і опустіть туди одну чайну ложку отруйної речовини (купити Ви його, до речі, можете в спеціалізованому магазині). Отвір прикрийте комом грунту і злегка надавіть ногою. Таку операцію виконайте близько чотирьох разів у різних місцях. Далі залишається тільки чекати, поки кріт знайде отруйну приманку і з’їсть її.

кротоловки

кротоловки також продаються сьогодні на ринках і в спеціалізованих магазинах. Вам знадобляться дві пастки. Як і в попередньому випадку, головне – правильно розмістити кротоловку. Немає сенсу ставити її в купку землі, яку раніше нарив кріт. Слід обійти ділянку і подумати, звідки кріт міг прибути (ліс, ділянка сусідів і т.д.). У цьому місці земля буде злегка піднята. Саме на цьому кордоні і слід ловити нашого непрошеного гостя. Протопчіте землю так, щоб вона не обсипалася, акуратненько розкрийте грунт і вставте кротоловки в тунель, приблизно до його середини. Ви ж не знаєте, з якою саме сторони буде йти кріт? Саме тому нам і потрібні дві пастки, а не одна. Поставте їх в протилежні сторони. Зверху прикрийте дошкою і знову чекайте.

Відпугувачі кротів

Як боротися з кротами за допомогою відлякувачів? Немає нічого простішого. Такі відлякувачі можуть бути:

 • Механічні;
 • Електронні;
 • Електро-механічні.
 • Механічні відлякувачі кротів, як правило, представляють із себе різного роду саморобні пристрої, які видають звуки, що лякають звірів. Для самостійного виготовлення Вам знадобиться шматок звичайної труби і проста пластикова пляшка. Кускок труби забивається в грунт таким чином, щоб нижній кінець труби був ще глибше рівня тунелю крота. У верхню частину забивається штир (його діаметр повинен бути приблизно десять міліметрів). Далі слід укріпити його по центру труби дерев’яною пробкою. У дні пластикової пляшки цвяхом прожигается отвір, яке повинно бути по діаметру більше, ніж діаметр штиря. На пляшці гострим ножем робляться прорізи. Пластик місцями відгинається. Пляшка надівається на трубу і при найменшому подиху вітру вона обертається. Труба резонує і створює шум. Його-то і бояться кроти.

  Що стосується електронних відлякувачів, то тут все набагато простіше й ефективніше. Такі відлякувачі кротів продаються вже готові. Вони регулярно видають звукові коливання, які і лякають кротів.

  Дуже сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам виграти війну з кротами.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.